Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.

Mój brat ma niemałe problemy z używkami (proch, w tym beta ketony, jaranie, alkohol, podejrzewam, że kablowania nie było i różnych opioidów, bez grzybów/lsd) i chyba właśnie się wykoleił - zwidy, wszędzie duchy, mówi, że opanował czarną magię, wszyscy go podsł#!$%@?ą, wszyscy go śledzą. Niedawno wrócił do kraju, więc nie jest ubezpieczony. Co robić? Wiem, że ubezwłasnowolnienie w kaftan to chyba w szczególnych warunkach... Powiedzcie mi chociaż, w którą stronę iść, bo żadko spotyka mnie taka sytuacja i nie wiem co robić.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #uzaleznienie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 19
@wwr18: Nie przestanie. A detoks potrzebny jest do przywrócenia równowagi chemicznej w mózgu i wypłukania śladów zażywanych substancji i wszystkich metabolitów
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy czy to stan tak jak tu wszyscy piszą, który się nazywa psychozą amfetaminową czyli najkrócej trwająca choroba psychiczna bo kilka dni, czy już tak odleciał, że ma tak na sucho po wyspaniu. Mojemu sąsiadowi tak #!$%@?ło, że gotował haszysz w garnku czyli wrzucił tam wszystko co można było wrzucić od leków, przez przyprawy do chemii domowego użytku. W końcu zabrali go do Lublińca. Z tego co wiem, to żeby
OP: @wwr18: niestety, wydaje mi się, że wyspanie się po długotrwałym lataniu (miesiące) wystarczą... Wyciąg z zielonej herbaty, gdzie ludzie piszą, że larozepam raczej by się przydał po takiej jeździe.
@TechnoBurroughs: paranoje to on miał i w sumie nadal ma. Teraz dodatkowo ma halucynacje. Widzi duchy, wydaje mu się, że opanował czarną magię.
@EmielRegis88: dzięki za protip.
@tolep: wydaje mi się, że detoks spoko, ale dana osoba
@AnonimoweMirkoWyznania: psychoza post-amfetaminowa, czy raczej post-stymulantowa, obecnie na rynku jest w cholerę pochodnych mmc, aktualnie często lata np. x-cmc chyba już wpisane na listę środków do 'kasacji', a także alfopodobne ścierwa (a-pvp, poczytaj sobie np. hyperreala, bo psychozy to domena właśnie alfiarzy); doraźnie zadziałają jedynie benzodiazepiny, wytłumią objawy psychotyczne i najprawdopodobniej położą go do wyra na jakiś czas (w zależności od tego, jakie to benzo i czy brat ma tolerkę na