Wpis z mikrobloga

Jak wszyscy wiemy pizza hawajska podzieliła bardzo wielu polaków i była źródłem wielu kłótni oraz bójek. Z racji tego postanowiłem zapytać bardzo znanego i szanowanego kucharza oraz podróżnika Roberta Makłowicza co sądzi o pizzy hawajskiej. Mam nadzieję że jest to wystarczający argument do zdelegalizowania pizzy hawajskiej

#heheszki #humorobrazkowy #maklowicz
tusk - Jak wszyscy wiemy pizza hawajska podzieliła bardzo wielu polaków i była źródłe...

źródło: comment_RyP7kYtccZtMaFH3rWEx3qZ7CjuTT8sF.jpg

Pobierz
  • 87
@tusk:
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ.
@tusk: O ty #!$%@? cebulaku! Słuchaj swojego naturalnego PAna i Włatcy,.. nie ważne, bo nie mogę filmiku znaleźć.
Ale Testo powiedeział że Pizza to pasza plebsu i tych co nawet nie otarli się o człowieka Rolexeem na łapie- a tak się składa że Pana Makłowicza osobiście poznałem i mu rękę uścisnąłem zanim zaczął szoł dawać na zamówienie i jakoś tam u niego Rollexa na ręce nie widziałem- to kto ma rację?
WidarX - @tusk: O ty #!$%@? cebulaku! Słuchaj swojego naturalnego PAna i Włatcy,.. ni...
@tusk:
Do mojej Almy chodzi Robert Makłowicz, znany krakowski smakosz i krytyk kulinarny. Pan Makłowicz zawsze przychodzi do Almy w butach węgierskich marki Bata (pan Robert jest znanym miłośnikiem przyjaźni polski-madziarskiej), spodniach jedwabnych w kolorze jasnym, białej koszuli oraz uszytej w Budapeszcie na miarę marynarce koloru beż. Twarz jego wygolona wygląda jak księżyc w pełni lub młody cypisek, grzywa zaczesana jest do tyłu, a pan Robert - posiadający 150cm wzrostu przechadzając