Wpis z mikrobloga

Massa rozpaczliwie walczy o utrzymanie się na powierzchni

Williams F1 team would do 'much worse' without me


"I really like Paddy, and Paddy knows what is better for the team. "
No pewnie, że wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Szkoda, że Massa się tak zachowuje. Zawsze go lubiłem i jestem daleki od jechania po nim, ale to jest brak klasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.autosport.com/f1/news/132380/dropping-me-would-only-hurt-williams--massa

#kubica
  • 13
@jablkabanany: brak klasy, lol. Massa jak na swój wiek jest w całkiem dobrej formie i dalej chce się ścigać. Pod wieloma względami zatrzymanie go jest bardzo dobrym wyjściem dla zespołu więc to nie jest tak, że musi się o cokolwiek prosić. Zespół zwleka z podjęciem decyzji żeby skorzystać na medialnym szumie - każdy na jego miejscu byłby wkurzony/rozżalony. Piszecie o tym, że powinnien odejść bez słowa i "z klasą" bo może
@tatwarm nope, za dużo założyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdzie nie napisałem, że to słaby kierowca, czy że nie ma formy. Chodzi mi o "brak klasy". Brakiem klasy jest jego narzekanie na zespół w mediach. Zobacz jak się miota: raz "bolid nie pozwala mu na dobre wyniki", potem "nie ma motywacji", teraz już ją znalazł i w sumie to w Williamsie jest spoko, więc po co coś zmieniać.
@tatwarm: no wlasnie moim zdaniem fakt, ze przeszedl jak sie okazalo na wymuszona emeryture i juz sie pozegnal, a potem wrocil sprawia ze nie ma silnej pozycji na rynku kierowcow. Porownalbym ten "powrot" do powrotu Michaela Schumachera. Wg mnie Felipe jest cieniem samego siebie. Wciąż reprezentuje w miarę solidny poziom, ale nie może już wznieść sie na wyżyny. To taka moja obserwacja, bez kontekstu Roberta.
@jablkabanany: widziałem gorsze narzekania na zespół w wykonaniu kierowców i nikt nie podnosił problemu "braku klasy". Napisałem wyżej, że dla Massy obecne zamieszanie jest niezbyt komfortowe i stąd takie a nie inne zachowanie. Chyba zasłużył na tyle żeby się odpowiednio wcześniej, wprost dowiedzieć o tym czy będzie jeździł w przyszłym roku czy nie.

@h0gan: moim zdaniem prezentuje wyższy poziom niż np. Raikkonen a z jego obecnością w stawce niewielu ma
@tatwarm Przecież się dowie przed końcem sezonu. Williams tak mówił. A teraz ma kontrakt, więc powinien jeździć i dawać z siebie maxa, a nie kombinować.
Co do gorszych narzekań, zobacz na Alonso, być może do niego nawiązujesz- przy każdym wyścigu, kiedy jest "no power", chwilę się podenerwuje, naburmuszony powie parę zdań, a kiedy ochłonie po wyścigu mówi że dalej wierzy w zespół, mówi o dobrym pakiecie aero, że czeka na lepszy silnik.
@AllOver: FI jest wyżej głównie dlatego ze ma lepszy bolid. To ze ma duzo lepszych kierowców to inna sprawa :)

@tatwarm: Tez nie rozumiem tego hejtowania Massy. W moim odczuciu to ciagle jest taki kierowca jak zawsze. Solidny średniak dla zespołu środka stawki lub pomagier w czołowym. Nadal lepszy niż cześć aktualnej stawki. Ludzie patrzą na niego przez pryzmat jednego świetnego sezonu 2008, i twierdz ze już się skończył ale