Wpis z mikrobloga

@WiewiurPL: jakieś poważne wydatki? Jaka masz skrzynie? Na co trzeba uważać przy zakupie?
@wuji: kupowałeś w pl czy w de? Cena wyższa od mojego maksimum czy zamieściłeś się niżej? Szczerze to nawet chciałbym taka biała dostać
@Krolowiec: 244k na szafie ori w tej chwili, wymiana czujnika różnicy ciśnienia DPF (200zł), EGR bo się lało z niego (chyba 300zł), żarnik bixena (300zł sztuka) reszta seria. Jestem z zamiłowania mechanikiem stan mojego wozu oceniam na 9,5/10.
Manual 6 biegów. Uważać trzeba na multitronica są awaryjne i ogólnie nie najlepsze. Bardzo dużo egzemplarzy kręconych, naprawianych ciężko znaleźć coś w oryginale. Ja swojej szukałem pół roku. Obejrzałem dużo egzemplarzy i w
@Krolowiec: Mój kuzyn go sprzedał po okazyjnej cenie, która by się mieściła w Twoim limicie, ale realnie to by kilka tys. drożej wyszło. Co do koloru to ja widywałem tylko w kolorze białej perły. 6-biegowy manual, dosyć krótkie "rowki" biegów (czy jak to się tam nazywa :P), generalnie jeździ się fajnie, choć przyśpiesza niewiele szybciej od mojej 130 konnej A3.