Wpis z mikrobloga

76 - 2 = 74
przy okazji podzielę się z Wami moim doświadczeniem z ukulele z chin, bo do mnie doleciało, a kiedyś obiecywałam recenzję. cóż, recenzji na razie nie będzie...

zamówiłam z aliexpress (XDDD) ukulele, żeby sprawdzić, co za śmieszne sklejki tam sprzedają. przyszło mi pięknie brzmiące, śliczne, dopracowane ukulele... prawie. tylna ścianka pudła rezonansowego jest wypukła - jeszcze nie wiem, czy to fabryczne, czy od wilgoci (niby w pudełku przysłali, ale było lekko wilgotne). dwie środkowe struny dziwnie rezonują z pudłem, tak że cały instrument drży. no nie da się na tym grać ;/
gadam sobie ze sprzedawcą i dzisiaj wysyłam filmik z zachowaniem ukulele na płaskiej powierzchni oraz z dźwiękiem. wtedy się dowiem, czy wszystkie takie mają, czy po prostu miałam pecha z przesyłką i wyślą jeszcze raz. także na razie gram na swojej Kali, a no name z chin leży i ładnie wygląda :D
ciąg dalszy nastąpi.
#muzycznymiesiac #ukulele #aliexpress #instrumenty #pokazinstrument
Theia - 76 - 2 = 74
przy okazji podzielę się z Wami moim doświadczeniem z ukulele z c...

źródło: comment_EHT3p5XanLchyS251qaUZWGljRSsjOuB.jpg

Pobierz
  • 6
@Tawang: no to wygląda na to, że będę im to odsyłać za refundację zamiast wysyłki innego ( ͡° ʖ̯ ͡°) jednak miałam nadzieję, bo naprawdę jest ładne i wysokie struny brzmią naprawdę spoko.