Wpis z mikrobloga

Od 2-3 dni można na wykopie przeczytać ze zarabiając 2000zl stać nas na:
IPhone
Wakacje za granicą
Zegarek kosztujący 2000zl
Średniej klasy samochód
Wynajęcie/kredyt na mieszkanie w Warszawie
Wiec jedno pytanie jak to robicie? XD
  • 83
  • Odpowiedz
@FIFO: napisałem tylko o 160h etatowych, nie jest jakimś wyjątkiem jak ktoś w sumie przepracowuje 300-350h miesięcznie


@Pituchowa: ale za te godziny ma płacone i robi je dobrowolnie, czy to na SOR czy na etacie w prywatnej placówce czy gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
ośmielę się powiedzieć więcej... (za co zaraz mnie zlinczują ale mam to w dupie). znam wielu lekarzy i każdy jeden jest zamożny.

@chyba_nie: A teraz powiem coś jeszcze bardziej niesamowitego - znam wielu (młodych) lekarzy i każdy jest biedny jak mysz pod miotłą. I co teraz? Jakich lekarzy obsługujesz w swoim salonie, 50-letnich? W takim wieku jako programista będę dawno na emeryturze, chyba że będę chciał zmieniać swoje lambo co 3
  • Odpowiedz
@WolfSky: gościu pisał że pracuje 7h25m dziennie. 5 dni.

@WolfSky: ty chyba nie skumales tego... etat rezudenta to 7h35min x5dni w tygodniu. Do tego 3 obowiazkowe dyzury w ciagu miesiaca (glownie weekendy i swieta) tak samo #!$%@? platne jak etat. Z tych godzin (ok 200) sa slabe pieniadze i trzeba sie mocno gimnastykowac zeby cos na kursy zostalo wiec bierze sie ok 100h dodatkowo w innym miejscu zeby dorobic (tam
  • Odpowiedz
@BeSmarter: nie odnosiłem się do klientów, bo ja osobiście ich nie obsługuję, mówiłem o znajomych. stwierdziłem fakt z mojego otoczenia. nie zamierzam się spierać o to ile kto powinien zarabiać na każdym szczeblu swojej kariery.

moja opinia w tym sporze nie ma znaczenia, bo uważam że młodzi lekarze powinni zarabiać więcej, ale nie z budżetu państwa.
  • Odpowiedz