Wpis z mikrobloga

@gapcioq: Cóż, demon prędkości to to nie jest, ale też nie do tego został stworzony. Kiepska jakość wykonania i użytych materiałów. Wiele osób w okresie komunijnym przychodziło go kupić - bo tani. Zawsze starałem się zaproponować coś innego, Ci co jednak decydowali się na Kiano, wracali później ze zwrotką... Bo niestety nie spełniało podstawowych zadań.

Wiadomo - dziecko to jakieś gierki by chciało odpalić, czy coś. Może dałoby się coś z
@Ciero: ja wzialem tego z biedry x3 hd wlasnie jak byl u mnie ale musialem zwrocic bo touchpad szwankowal i juz nie ma ich ;( Na allegro za 440 jest widze, ja go uzywalem i powiem Ci ze bylem bardzo zadowolony z szybkosci dzialania, serio, na tym ekranie pieknie windows 10 wygladal, bardzo plynnie smigalo wszystkom, dlugo na baterii trzymal
@gapcioq: A jak z jasnością ekranu? Dawał radę? Bo kurczę, w sumie tylko to mnie martwi... no cudów się nie spodziewam, ale chciałbym na przykład w parku na ławce sobie jakiegoś ebooka poczytać przy niedzieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ciero: no przyjemnie go wspominam ale mowie mialem go z tydzien bo touchpad swirowal, sprobowalem przywrocic do ustawien fabrycznych windowsa ale to nie pomoglo i byl problem ze sterownikiem od dotyku i bym musial wysylac na serwis no to zwrocilem go w biedrze po prostu nawet nie sprawdzali czy w pudelku cos jest tylko od razu kasa oddana ;d Ale teraz go zamowie z allegro 50zl drozej bo w biedronce nie
@gapcioq: kiano x3 hd+ bierz jak cos, gdyz ma 4gb ramu, a ten zwykly hd 2gb, ja kupowalem to starszej osobie (wersje z 2gb ramu) i jest zadowolona, aczkolwiek potrafi przyciac sie w internecie jak jest pare zakladek otwartych ;)