Wpis z mikrobloga

Mała sonda: Fake czy nie fake? Ale nawet jeśli fake, to wygląda jak coś możliwego, nie?

W piątek było ledwie 9 tys. zł, żądania eskalują.


#polska #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #tvpis
Pobierz
źródło: comment_kmHQbjMR2kKsSGhvSvJ2cAYkvuuKuBF5.jpg

Fake czy nie fake?

  • fake 10.9% (18)
  • nie fake 49.1% (81)
  • ale TVN, GW i przez lat rządów PO... 40.0% (66)

Oddanych głosów: 165

  • 11
@Jebwleb: Prawda. Z tym, że nie przypominam sobie, aby ktokolwiek program 500+ opisał per "politycy PiS żądają 25 miliardów złotych". Kwestia stylu i ukierunkowania negatywne reakcji odbiorcy, czyli modelowy przykład robienia propagandy a nie serwisu informacyjnego.

Albo inaczej - to jest jak z tym słynnym wyjazdem do Kurdystanu. Fakt, ta lekarka tam była, ale ma się to nijak do tezy o zblazowanych bogatych dzieciakach, bo jednak pojechała tam na misję medyczną
"politycy PiS żądają 25 miliardów złotych"


@adam2a: No ale to był najważniejszy punkt programu wyborczego partii na którą zagłosowało mln polaków. Tak więc w pewnym sensie to oni dali legitymizacje temu projektowi.

z tym słynnym wyjazdem do Kurdystanu.


@adam2a: A z tym to tvp info dała koszmarnie dupy. Ja od razu skojarzyłem że ona tam była zawodowo i jak wklejałem tutaj jej zdjęcia z Facebooka absolutnie to pominąłem. A ci
Ja od razu skojarzyłem że ona tam była zawodowo i jak wklejałem tutaj jej zdjęcia z Facebooka absolutnie to pominąłem. A ci debili to dali i się podłożyli.


@Thorkill: Coz, to przychodzi z doswiadczeniem. Moze jakies szkolenia im tam zrobcie od propagandy politycznej? Po tak dlugim stazu jaki masz, moglbys prowadzic smialo.
to przychodzi z doswiadczeniem


@Haqim: A to jest dobra uwaga. Fejm idzie do Rachonia, Hołeckiej czy innego Ziemca, ale te newsy tworzą świeżo pozatrudniani Misiewicze, cyniczni karierowicze bez żadnego kompasu moralnego, dla których ta robota to okazja do łatwego zarobku i ogóle wkręcenia się w środowisko władzy, bo jak nas zauważą to frukty będą jeszcze większe.