Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomóżcie bo #!$%@? lekliwa here i panicznie się boję. U mnie w korpo chcą się przebierać na Halloween. Ja nienawidzę takich zabaw i eventow, ale mam w teamie same #rozowepaski i boję się powiedzieć że się nie przebieram. Nie wiem za co mógłbym się robić, nigdy tego nie robiłem, uważam to za stratę pieniędzy. Co robić?
Jak się nie przebiore to będą ciągle gadać jaki to jestem nietowarzyski itd a ja po prostu jestem #!$%@?.

W ogóle praca w korpo z normikami to coś strasznego, odkąd tu pracuje to mam ochotę popełnić samobójstwo bo dopiero teraz trafia do mnie jaka jest różnica między #!$%@? mna a dynamicznymi normikami.

Pomóżcie
#korposwiat #pracbaza #halloween

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś szczupły to czarny worek w kości (że niby kościotrup), a jak okrągły to za dynię.

normalnie nie lubię takich zabaw i samego halloween też nie lubię, ale jak to korpo i różowepaski, to bym się poświęcił dla widoku tych wydekoltowanych, w pończochach czarownic przebranych za czarownice ( )
  • Odpowiedz
w Polsce chodzimy zapalać znicze a nie przebieramy się na jakieś szatańskie sabaty czarownic. Kiedy zagraniczne korpo to zrozumieją


@Lukki: znicze zapalamy 1.11, a halołin jest wczesniej.
Ale tak ogolnie, to sie zgadzam ;)

a nienawidzę takich zabaw i eventow, ale mam w teamie same #rozowepaski i boję się powiedzieć że się nie przebieram.


@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz wprost, ze Cie to nie bawi. Raz, jak napisal wyzej @bitcoholic - mozesz uzyc
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.