Wpis z mikrobloga

@khair: A co ci się nie podoba w WOT? Jasne, że to nie są siły zbrojne pierwsza klasa szczególnie, że dopiero się formują. Nie taki jest ich cel zresztą jak kolega wcześniej napisał. To mają być siły tyłów/wsparcia do prostych zadań, a w razie okupacji wroga wokół nich ma się formułować opór wobec okupanta.
@khair: " Jak wspomniałem wcześniej WOT nie przedstawia ŻADNEJ wartości militarnej. "
Jesteś w stanie potwierdzić jakoś swoje słowa czy tylko tak gadasz bo PiSu nie lubisz?
Dają im broń, oficerów to jest darcie ryja, że nie ma sensu! Nie dają to nagle pojawia się #!$%@? o zerowej wartości bojowej. Śmieszne. Zresztą już kolega ci wytłumaczył, że w czasie wojny poleganie tylko i wyłącznie na firmach ochroniarskich to żart.
@Keert: kolega pieprzy bez sensu, jego tłumaczenia mają dla mnie 0 wartość merytoryczną.
Walory bojowe WOT są porównywalne z walorami losowo zebranej zbieraniny, w czasach gdy wojny wygrywa się zaawansowanym sprzętem Antoni Macierewicz stawia na mięso armatnie.
@khair: "tłumaczenia mają dla mnie 0 wartość merytoryczną. "
Nie no twoje gadanie ma tutaj dla mnie gigantyczną wartość merytoryczną
"alory bojowe WOT są porównywalne z walorami losowo zebranej zbieraniny"
Zbieranina którą się szkoli i dozbraja nie różni się niczym od zbieraniny nieszkolonej i niedozbrojonej. To ma sens..... hehe nie.
"gdy wojny wygrywa się zaawansowanym sprzętem Antoni Macierewicz stawia na mięso armatnie. "
Możesz mieć zajebiście zaawansowany sprzęt. Nic ci po
@Keert: Ty naprawdę myślisz, że WOT będzie miał jakiekolwiek szanse w przypadku konfrontacji z wojskami powietrzno-desantowymi przeciwnika?

Co do zatrudniania budowlańców bo coś tam to nie rozumiem Twojej logiki - wyjaśnisz?
@khair: "Ty naprawdę myślisz, że WOT będzie miał jakiekolwiek szanse w przypadku konfrontacji z wojskami powietrzno-desantowymi przeciwnika? "
Oczywiście, że tak. Gloryfikowanie wojsk specjalnych jest typowe dla ludzi nie mających pojęcia o wojskowości. Każdy komandos to tylko człowiek i ma ludzkie fizyczne ograniczenia. Ginie od kuli lub granatu tak samo jak każdy. Doskonałe wyszkolenie i wyposażenie zapewnia tylko ograniczoną przewagę którą można z łatwością zniwelować przewagą liczebną, znajomością terenu i znajdywaniu