Wpis z mikrobloga

@setka007: Właśnie nigdy nie rozumiałem białych aut. Kojarzą mi się z korpo i z autami firmowymi, które się eksploatuje do granic możliwości. Mój ojciec też brał nowe auto, miał do wybory mase kolorów i #!$%@?, biały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szkieletor: jesli chodzi o moj model czyli kia gt wybor jest prosty 3 kolory do wyboru: czerwony, czarny i bialy. Czerwony za free bialy i czarny za doplata. Mialem juz czerwony, czarny ale bialego nie. Na jazde probnej tez mialem bialego i wydaje sie, ze wyglada najlepiej. Do tego jest jedna wersja wyposazenia dla wszystkim i swiety spokoj;)
@maciejkiner: no wlanie u nas podaja 201 a w pl 204;) wiec #!$%@? go wie;) Co do stingera to owszem wszystko fajnie ale to pierwsza generacja smaochodu ja juz dostalem nauczke z innej marki zeby nie kupowac samochodow z nowych modeli tylko jak juz po facelifcie - czemu? choroby wieku dzieciecego gdzie byle #!$%@? potrafi sie #!$%@? i jest to potem tak #!$%@? jak #!$%@?.
@Jubei: dzieki;) szukalem czegos jak najnowszego i cos ala sportowego golf gti czy focus st odpal ze wzgledu na cene, tak samo klasa premium. Moj budrzet to okolo 20-25k z maksymalnym wyposazeniem, przy w miare atrakcyjnych ratach do 250 miesiecznie i kia gt to w 100% spelnila. Kilka osob w pracy i w rodzinie ma lub mialo kijanki wiec zaryzykowale. Poprzednio tez mialem mutanta amerykansko-niemiecko-koreanskiego i bylo w miare ok;) zobaczymy
@rewolwer: pieniazki mialem z pracy;) ale na dobra sprawe pierwsza oferta jaka dostalem od dealera to byla taka ze moglem miec ten samochod bez zadnego depozytu tylko z miesiecnzymi ratami i z jedna koncowa rata(jesli chcialbym go zatrzymac) a ze chcialem obnizyc raty wplacilem depozyt. Wniosek taki, ze nie trzeba byc milionerem zeby miec nowy samochod z przyzwoitym wyposazeniem wystarczy tylko poszukac, popytac i ponegocjowac. Teraz sam wie, ze sporo schodza