Wpis z mikrobloga

Kupiłem kamerkę Mi Dafang - zainstalowałem wszystko przebiegło sprawnie kamerka pokazała się na liście urządzeń jako online ale jest nieaktywna. Klikam na nią i nic się nie dzieje. Kilka razy wywalałem ją z urządzeń i instalowałem ponownie i nic. Zgłasza się jako online ale nie reaguje na nic. W sieci znalazłem jakiś przepis żeby połączyć się z niezabezpieczoną siecią, wtedy niby się odpala robi upgrade oprogramowania i potem już jest OK, ale u mnie to nie zadziałało. Ktoś zna rozwiązanie problemu?
#xiaomi
Pobierz odomdaphne5113 - Kupiłem kamerkę Mi Dafang - zainstalowałem wszystko przebiegło spraw...
źródło: comment_t9MugDpXfCjTNESpt8CIv1gDSrUF7dWI.jpg
  • 42
@Jacobi:
No więc po zainstalowaniu MiHome wersja 4.3.11 kamerka się odpaliła i nawet przez chwilę działała. Tylko ciągle zrywała połaczenie z siecią mimo że w ustawieniach silę sygnału wifi pokazywała 100%. Czyli raz działała raz nie.
Za to po mniej więcej godzinie MiHome zaktualizował się samodzielnie do wersji 4.3.15 i wszystko wróciło do stanu poprzedniego. LOL
@trollasek: Mi się ładuje dość szybko ale mam znowu problem z aplikacją MiHome. Mimo że wyłączam auto update to co 2 dni automatycznie mi się uaktualnia do wersji 4.3.15. może coś źle wyłączam - gdzie sie ustawia żeby aplikacja się nie aktualizowała? Jedyną opcją jaką widzę jest Settings--->Update plug-ins i nigdzie więcej
@D0m3L: @Jacobi: odkopuje temat, ale potrzebuje pomocy. Jak sprawdzić jaki adres IP ma moja kamera DaFang? Generalnie działa Wam ta kamera w MiHome? Czy też macie zablokowaną? Ja próbuje wgrać zmodyfikowany soft i potrzebuje IP kamerki.