Wpis z mikrobloga

Widzę, że wiele osób ostro krytykuje ELEX. Jak dalej będą to robić, to dojdę do przekonania, że może ona być całkiem dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co prawda jestem fanem mniejszych i starannie dopracowanych światów rodem z Gothic 1 i 2, ale nie ukrywam, że Elex ma kilka ciekawych rozwiązań, co mnie cieszy.

BTW:

ELEX in my opinion is downright unplayable.

ELEX is unnecessarily hard. Even when playing on the easiest difficulty level I was massacred by everything. The first bandit I encountered killed me in about two hits. Twelve hours later that same bandit would kill me in three hits. Everything is so hard to kill and so high level I don’t know how anyone is able to progress in the game.


https://www.psu.com/review/34447/elex-review

Gejming żurnalist od konsol dostaje łupnia i żali się o tym w swojej recenzji? Chyba się z ta grą polubimy ( ͡º ͜ʖ͡º)

ELEX!

#elex
Lisaros - Widzę, że wiele osób ostro krytykuje ELEX. Jak dalej będą to robić, to dojd...

źródło: comment_qEaMAQimpJ8YkXKEuP13ZyZZ097V6IJR.jpg

Pobierz
  • 10
@Lisaros: Że jakiś inwalida nie potrafi grać, to jeszcze nie świadczy, że gra jest dobra. Widziałem gameplaye, mam fatalne wspomnienia po risen 1 i 2. Ciężko mi będzie uwierzyć, że ta gra się udała. Ale pośmiać się ludzików łupiących w samograje AAA i przez ten pryzmat oceniających wszytko inne zawsze można. :)
Poza tym z recki na GOLu wynika, jakby autor litował się w każdym akapicie. Znam ten motyw u nich,
@Jurigag: Tkwiące swoim gustem w 2001 roku? Czyli co, starsze gry dla ciebie stają się automatycznie słabe?

W sumie niepotrzebnie się dziwię, w końcu powiedział to zaślepiony fan Androbiedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rv0000: nie, nie są, ale ile można się nad nimi spuszczać? wyszła masa lepszych gier po tym czasie, nie jest zaślepionym fanem androbiedy, po prostu widzę jej pozytywy, a nie jak ludzie piszący że to gówno mimo że nie grali bo widzieli jedynie słabe animacje i oceniają grę po samych animacjach i jakiś gifach z nich xD to jest dopiero patologia, bo gra sama w sobie jest dobra i w porównaniu
@Jurigag: nie jestem zaślepionym fanem Elexa, po prostu widzę jego pozytywy, a nie jak ludzie piszący że to gówno mimo że nie grali bo widzieli jedynie słabe animacje i oceniają grę po samych animacjach i jakiś gifach z nich xD to jest dopiero patologia, bo gra sama w sobie jest dobra i w porównaniu z Androbiedą jest to gra wybitna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Jurigag: Ja grałem w Androbiede i powiem tak. Nowy Mass Effect jest tym samym czym Arkania dla Gothiców. Nie dość że gramy szczeniakami i ratujemy nimi "świat" to jeszcze na koniec musze, swoją szczenięcą siostrę ratować, którą mam w Dupie bo jej nawet nie poznałem …. przespała całą grę xd Tak wiec nowy ME nie trzyma się kupy a wielkie mapy są nudne. Jeden fajny motyw to lądowanie na tej kuli-planecie.