Wpis z mikrobloga

To jest coś co nazywam nieudaną kampanią reklamową xD Przez kilka tygodni wieszali plakaty z dwoma białymi rękawiczkami i hasłem w stylu "Mam czyste ręce". Chyba jakiś PR myślał, że uda mu się zrobić kampanie, że wszyscy dookoła będą gadać "eeeej ciekawe o co chodzi, kto to wiesza te plakaty" ale coś chyba nie bardzo wyszło. I teraz się okazuje, że za tym hasłem stoi firma od rajstóp xDDDDDDDDDDDDD NO CMON, to takie randomowe hasło, jakby to była firma od mydła do rąk to propsy, a tutaj jakiś PR manager stwierdził "aaaa wrzućmy jakieś tajemnicze hasło, niech gadajo i damy riwil za miesiąc i będzie łoooo" I NIE PYKŁO XDDD
EHHH EH EH
#marketing nie bardzo #reklamakreatywna #ehhhhhhhhhhhhh
Reepo - To jest coś co nazywam nieudaną kampanią reklamową xD Przez kilka tygodni wie...

źródło: comment_kYzJqTM8rhgxYLbsr6Rszxj35WyyoeT8.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
przy zakupie w sklepie internetowym, naklejka w prezencie


@Sijabka: To wygląda tak jakby agencja PRowa miała w sprzedaży taki typ kampanii i możesz sobie wybrać dowolny plakat/tematykę, a że tutaj kompletnie to nie pasowało to stwierdzili, że będą dodawać naklejki xDDD
  • Odpowiedz
@abelel: bo się interesuje prywatnie reklamą, a, że wcześniej nikt nie gadał o tym to uznaje, że to musi być bardzo słaba kampania xD
  • Odpowiedz
@Reepo: Jestem już tak spaczony że zobaczyłem 'Adrian', zobaczyłem jakąś babę z kartkami, i pomyślałem że to Dudełe się odłączył od prezesa i kręci kampanię wyborczą czy cuś... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Reepo: przeciez oni sa znani z totalnie z dupy kampanii.. na przykład babka w krótkiej spódnicy, leżąca obok nagrobka i podpisem "spieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodzą" XDD
  • Odpowiedz
@Reepo: Oni ciągle robią takie dziwaczne reklamy. Starają się budować na kontrowersji i ograniu marki. U kobiet często zwyczajnie to działa.

Z takich najsławniejszych fejków, to był chyba Stoperan, który najpierw zrobił fanpage na fejsie "Nie biegam", zebrały się tam jakieś ludki chwaląc jaki to nieinnowacyjny fanpage, a potem okazało się, że to reklama środka na biegunkę. Lajki chyba z 100k spadły do 50. xD
b.....s - @Reepo: Oni ciągle robią takie dziwaczne reklamy. Starają się budować na ko...

źródło: comment_WKlzCNjwCVrRb68evxP7TCE1JRZ0XiQ3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Reepo: przecież to #januszemarketingu ze swoimi gówno reklamami.
Najpierw wspierali "kobiety", reklamą chłopa ubranego jak kobieta, więc domyślałem się, że chcieli się tym razem wstrzelić w tematykę zmian w sądownictwie, broniąc uczciwych (lub nie) sędziów.
Takie moje przypuszczenia.
  • Odpowiedz
@Reepo: nad jednym takim koło mojego bloku ciągle przesiadują gołębie i na pewno wkrótce nastąpi moment, że te "czyste ręce" zapaskudzą się ptasim gównem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz