Wpis z mikrobloga

jak wyglada czas pracy?


@beboktrzynasty: Standardowo. Norma. W niektórych przedsiębiorstwach obniżają normę o 8 godzin tak jak i maszynistom. Jeśli chodzi o długość służb to między 8, a 12 godzin. Grafiki z miesięcznym wyprzedzeniem. Nie ma żadnego konkretnego systemu pracy.

Ile zarabia sie na początek?


Z tym jest właśnie trochę kupa. Oczywiście zależy jaki region Polski, jaka spółka. Np. W łódzkim w jednej spółce jest to ok 2200-2600/ msc (w zależności
@kiszczak: wykształcenie mam średnie i skończony rok górnictwa (xd) pracuje jako krawcowa (xdddd) i od półtora roku wysyłałam regularnie zgłoszenia, bo zawsze wydawało mi sie ze to stabilność aż po emeryturę, a szycie u prywaciarza dzisiaj jest, a jutro moze nie byc... Dzisiaj zadzwonili i zaprosili na rozmowę która ma trwać 3 godziny, bo połączona bedzie z jakimś wstępem, warsztatami, szkoleniem i innymi jakimiś udziwnieniami. Stwierdziłam, ze na rozmowę pojde, bo
@znikam5: jeździłam przez półtora roku co dwa tygodnie na trasie Śląsk-Warszawa. Mniej więcej wszystko kojarzę jak wyglada ta praca, ale to tylko punkt podróżnego, chciałabym z kims kto pracuje pogadac, bo nigdy nie zagadalam do żadnego konduktora :D