Wpis z mikrobloga

Mireczki, dziś po równo 25 miesiącach od zakupu ducha wyzionął mój LG G3. Moja irytacja z tego powodu nie zna granic (miesiąc po gwarancji), w związku z tym postanowiłem, że więcej nie inwestuję w drogie flagowce.

Co teraz jest na topie z telefonów do 1000PLN? Marka nie ma znaczenia, ale niekoniecznie chciałbym zamawiać tel z Chin. Może jest coś ciekawego na krajowym rynku? Huawei? Nokia coś podobno znowu robi? Co polecacie?
#smartfon #lg #android
  • 8
@pepkodziobak: z tego co czytam w internecie to standardowa usterka - uszkodzona płyta główna. Objawy to gasnący wyświetlacz, wyświetlająca się na nim "kratka". Niezdatny do użytkowania. Jedyna skuteczna rada to wymiana płyty. Koszt 300PLN. Wydaje mi się, że nie warto.

Co ciekawe znalazłem w internecie kilka wpisów mówiących o tym, że awaria pojawiła się zaraz po zakończeniu gwarancji

(°°
@mrpandominik: Coś w tym jest. Mam w rodzinie kilka G3. W tym kupionym zaraz po premierze padła płyta główna. Ale pierwsze jego objawy to zwieszenie i restart. Najpierw raz na 2 tygodnie potem coraz częściej. Z drugim podobne objawy to 3 miesiące przed końcem gwarancji poszedł na serwis. Odesłali, że wszystko ok. Odbieram telefon i całkiem przestał się uruchamiać. Więc od razu z powrotem na serwis. Wymienili baterię płytę główną i