Wpis z mikrobloga

@Olivaster zapytaj o zarobki. Ja swoje potrafię udokumentować. U tych co zaczynają i rekrutują usłyszysz "nie ważne ile ja zarabiam, ważne ile ty możesz". Mnie też tak szkolono i na początku sam tak odpowiadałem bo gówno zarabiałem.
@Stulejusz_Wielki: Dokładnie o tym myślałem, walić prosto z mostu o zarobki. Ale chciałbym ich troszkę podejść i sprowokować, a potem obalić ich wyuczone regułki :P
@agaciksa: to wiem :D
@joolekk: zobaczę czym podjadą :D
@miki4ever: śmieszni są ludzie, którzy dali się naciągnąć i teraz naciągają innych, żeby odzyskać wkład.
@joolekk: to też wiem :)
@graf_zero: już mu wszystko przedstawiłem, a tata chyba akurat mi ufa najbardziej
@joolekk: No tak, przeciez o tym pisze.
@Olivaster: Sa tez ludzie, ktorzy na tym zarabiaja calkiem spore pieniadze. Mnie tam osobiscie nie smieszy nikt komu sie nie udalo w biznesie, pamietaj, ze teraz wysmiewasz, a za rok moga sie z ciebie smiac.
@miki4ever: Jasne, masz rację. Może źle się wyraziłem.

W każdym razie gdybyście mieli jakieś pomysły na pytania to piszcie, wykorzystam je :D

@graf_zero: Co do sekty to prawda :D Pamiętam jak do mamy przyszły koleżanki od Amwaya, spławiliśmy je, a potem po pół roku jedna dzwoniła z przeprosinami, bo zreflektowała się, że przez to wszystko odwrócili się od niej prawie wszyscy znajomi :D
@miki4ever nie wprowadziłem rodziny do tej "sekty". Rekrutowałem znajomych z fb, ludzi poznanych przypadkowo itp. Nie zależało mi na znajomosciach z ludźmi, z którymi i tak nic bym nie osiągnął. Ale dzieki nim mam dzisiaj pieniądze. Niektórym zrobiłem taki młyn w mózgu, że ich tablice na fb zasypane są postami typu "chcesz dorobić 500zł do wypłaty? Priv". I to jest efekt takiej kuli śnieżnej. Nie zatrzymasz tego. Wystarczy, że sam zrekrutujesz 1000
@Olivaster: No właśnie będę na stów kręcić, poza tym na jakieś 51% jest to jakiś rewolucyjny wyrób medyczny bo tak najłatwiej wcisnąć butelkę soku za 30 zeta to pomęcz o badania, certyfikaty, etc.
Słuchaj przez 2 godziny uważnie i przytakuj i już gadaj ile możecie zainwestować a w pewnym momencie powiedz "chyba was #!$%@?" i wyjdź bez słowa xD