Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie wkurza jak po zajęciach idę do sklepu kupić mięso, albo jakąś wędlinę czy papier toaletowy itp. ale okazuje się, że #!$%@?! Było od dzisiaj w promocji, więc w południe już nie było ani kawałka, a co tu dopiero mówić o tej 15/16 godzinie. Na cholerę ludziom np. tyle mięcha skoro za dwa tygodnie znowu będzie w promocji. Jak nie w Lidlu to w Biedronce, a jak nie w Biedronce to w innym sklepie... I kto to kupuje o tej 10 rano? Babcia jedzie o 7 rano do Lidla i tlok robi jeszcze w busach do szkoły/uniwerków itp. bo mięso tanie. Kupi 5 toreb a potem dyszy w autobusie bo ustać nie ma siły, stoi a na 3 siedziskach rozłoży torby. Wczoraj pół godziny jeździłem i szukałem chusteczek higienicznych bo w Biedrze i Lidlu na promocji - 40gr taniej to trzeba kupić 50 paczek. Ludzie, to już nie jest komuna, nie zabraknie niczego jutro w sklepie...
#gorzkiezale #zakupy #januszebiznesu #lidl #biedronka
  • 4
tak nie wkurza jak po zajęciach idę do sklepu kupić mięso, albo jakąś wędlinę czy papier toaletowy itp. ale okazuje się, że #!$%@?! Było od dzisiaj w promocji, więc w południe już nie było ani kawałka, a co tu dopiero mówić o tej 15/16 godzinie. Na cholerę ludziom np. tyle mięcha skoro za dwa tygodnie znowu będzie w promocji. Jak nie w Lidlu to w Biedronce, a jak nie w Biedronce to