Wpis z mikrobloga

Teraz wam zdradze sekret na trolling tysiąclecia.

Kiedy gadacie z jakimś typem musicie mu wbijać że przypomina wam jakiegoś aktora ale sobie nie możecie teraz przypomnieć jego imienia i nazwiska. Zmieniacie temat, dyskutujecie dalej i po jakimś czasie mówicie:
-o właśnie sobie przypomniałem, przypominasz mi Piotra Swenda, tego polskiego aktora.
Wiadomo, że pewnie większość nie wie co to za aktor ale poczują się skomplementowani i się uśmiechną.
Kiedy wrócą do domu i zobaczą na necie kim jest ten rzekomo podobny aktor ukaże im się pic related.
#oswiadczenie #heheszki
silownia - Teraz wam zdradze sekret na trolling tysiąclecia. 

Kiedy gadacie z jaki...

źródło: comment_guvM5XxVD1R9uNQRBJebw8sQMp2RLofi.jpg

Pobierz
  • 51
@silownia: na portalu przegrywow ludzie nasmiewaja sie z goscia ktory nomen-omen jak na swoje mozliwosci ma kariere aktorska i wiecej sie integruje z ludzmi niz 10000 osob z tego portalu razem wziete hahahaha. nie wiem czemy Wy tak lubicie sie nasmiewac, ze down, ze karyna, ze sebix, ale zdajcie sobie sprawe ze w wiekszosci ci ludzie maja ciekawsze zycie niz Wy, wyrocznie prawości na portalu z obrazkami ( ͡° ͜
@silownia: Kiedy gadacie z jakimś typem musicie mu wbijać że przypomina wam członka jakiejś grupy ale sobie nie możecie teraz jej przypomnieć. Zmieniacie temat, dyskutujecie dalej i po jakimś czasie mówicie:
-o właśnie sobie przypomniałem, przypominasz mi wykopowicza, takiego polskiego redditowicza.
Wiadomo, że pewnie większość nie wie co to za serwis ale poczują się skomplementowani i się uśmiechną.
Kiedy wrócą do domu i zobaczą na necie kim jest ten rzekomo podobny
NapalInTheMorning - @silownia: Kiedy gadacie z jakimś typem musicie mu wbijać że przy...

źródło: comment_6QnY3XWn3LcbnNpBIFkGflvgq1JL461Q.jpg

Pobierz