Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: Przeobrażenie w Karynę, chociaż takie paznokcie to fajny znak na to, że osoba nie lubi zbyt wiele robić. Sam jestem czasem niechlujny i zdarzyło mi się parę razy w życiu zapuścić paznokcie, przecież to przeszkadza w czymkolwiek, używaniu komórki, pisaniu na klawiaturze... Tylko drapanie wychodzi lepiej. No i włosy łatwiej ręką rozczesać.

Zaś największe zdziwienie z takim szponami budzi we mnie, że kobiety robią takie paznokcie głównie dla innych kobiet,
  • Odpowiedz
  • 1
@DiscoKhan powiem Ci ze ja np mam problem kiedy mam krótkie paznokcie - na telefonie już mi się źle pisze, na klawiaturze też, ale np ciężko jest już otworzyc puszkę z cola, czy coś podważyć. Włosy mam długie więc palce tu nie pomogą, tylko Szczotka, drapanie idealnie ^^

Ja robię dla siebie, podobają mi się ^^ niestety nie mam sebixa :( nie wpasowuje się w obraz karyny... Tatuaże, brak makijażu, tunele... To
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Też mam długie włosy (do ramion), no ale mi nigdy nikt nie wierzył, że np. dzisiaj się nie czesałem, tylko po drodze sobie rozczesywałem ręką xD No ale mi się włosy zarąbiście układają i odkąd odszedł [*] Pan Wodecki jestem pewnie posiadaczem najgęstszych włosów w Polsce.

Nie no, jak ci się podobają to spoko, w sumie mi nic do tego, ale tak się po prostu głośno (widoczno xd) zastanawiałem czy
  • Odpowiedz