Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #sekty

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 179. Około 5% ludzkości to Reptilianie (Gady).
Nie chodzi o obce istoty tylko o ludzi u których dominują gadzie geny (które każdy człowiek posiada w mniejszym lub większym stopniu). Są to ludzie wyróżniający się brakiem moralności i skrupułów. Być może to ci określani w psychologii psychopaci.

Spotkałem się z opinią że jak psychopata wejdzie do pomieszczenia to od razu można wyczuć że jest psychopatą.

:::::::::: 180. 23 września tego roku w Częstochowie odbył się jakiś rytuał ciemnych sił. Efekt nie poszedł po ich myśli.
W channelingu nie przekazano o jakie wydarzenie chodzi. Poszperałem w necie i znalazłem filmik zapowiadający pewne wydarzenie. Opis pod filmem częściowo pokrywał się z informacjami z channelingu. Chodzi o jakieś "Wielkie uzdrawianie. Powrót EDENU." w Politechnice Częstochowskiej: https://www.youtube.com/watch?v=VPJ3_WJG8kI

Dla mnie to wygląda na spotkanko do wyciągania kasy z ludzi. Jednak podobno na poziomie astralnym ciemne siły za pomocą zebranych ludzi chciały utworzyć jakiś portal.

Osobiście odczuwam że facet z filmiku ma umiejętności do manipulowania i raczej jest to sekta.
W komentarzach widać jak ludzie są "zahipnotyzowani" wspaniałością wydarzenia.
Tak jak już wspominałem W TEJ CZĘSCI ciemne siły bardzo często wykorzystują energię miłości do manipulowania.

:::::::::: 181. W snach mogą pojawiać się wizje z poprzednich wcieleń.
Jeśli komuś śni się ciągle np. jakaś wojna światowa możliwe że odbywał w trakcie jej trwania poprzednie wcielenie.

:::::::::: 182. Ludzka potęga.
Człowiek jest bardzo potężną istotą. Jednak programy umysłu serwowane od najmłodszych lat tą potęgę tłumią.

Podobno mamy 7 helis DNA (mogę się pomylić bo dosyć dawno o tym słyszałem) z których tylko 2 są aktywne. Jeśli rozwiniemy swoją świadomość wtedy odblokują się pozostałe helisy które dadzą nam pewne umiejętności.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #sekty

Autorski ...

źródło: comment_Z1YlUcLVrINv10SIzF5D03H1pc7gr0N4.jpg

Pobierz
  • 7
@damianooo5 jeżeli chodzi o psychopatów to potwierdzam. Pół roku mieszkałem z borderlinem na emigracji i na koniec musiałem mu nóż odbierać. Teraz mam uczulenie i ich po prostu wyczuwam. Te istoty karmią się energią życiową ludzi i serio zachowują się tak, jakby człowiek węża obserwował.
@scouserpl: psychopaci to raczej osoby wyrafinowane i świadome swoich niecnych celów.

Są wampiry energetyczne które nie określiłbym psychopatami. Np. taka kochająca matka która zaczyna mieć jazdy jak jej menopauza szwankuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Psychopatia zaś raczej jest wrodzona.

Oglądałem channeling w którym kobieta zgłosiła się o pomoc. Jej rodzina miała powiązania mafijne, matka zaś stosowała na niej czarną magię (jakieś rytuały). Okazało się że jej rodzina
@damianooo5 słuchaj Damian.. Bardzo, bardzo doceniam Twoją działalność w propagowaniu wiedzy o świecie. Jednocześnie nie zgodzę się z wybielaniem borderlinów. Bo to jest zło. Świadome czy nieświadome - cały czas zło. Któremu należy przeciwdziałać. I zdania nie zmienię.
A co do toksycznych matek. Jestem ofiarą jednej z nich. Katował ją jej ojciec i przeniosła zło na mnie. Więc na własnej skórze dowiedziałem się czym jest "madczyna miłość" do syna. Wybaczyłem, ale toksyny
@scouserpl: w żadnym wypadku nie wybielam borderline. Oczywiście że należy to zwalczać. Gdyby człowiek nad sobą pracował to by tego borderline mógł w sobie zwalczyć. Uleganie mu jak najbardziej zasługuje na potępienia.
Po prostu myślę że psychopatia i borderline to dwie osobne rzeczy w psychologii. Fakt, toksyczna osobowość może pochodzić od gadzich genów. Jednak te 5% skrajnych "reptilianów" to taka wyższa forma borderline.
Myślę że zwykły borderline (toksyczność i manipulacje) jest