Wpis z mikrobloga

Mirki z kodowanie, potrzebuje porady - chodze do technikum informatycznego, a że od prawie dwóch lat siedze w webdevie i prawie codziennie coś kodze to pochwaliłem sie nauczycielowi w szkole. Ten odesłał mnie do innego, bo tamten wyszukuje kogoś kto sie tym jara i daje zlecenia. Pogadałem z nim troche, powiedział tak - musiałbym ogarnąć framework Yii2 i w oparciu o bootstrapa zakodować front z pliku PSD, zapytał się mnie też ile bym chciał mieć za godzine płacone i powiedziałem, że sie zastanowie. Ile mógłbym tak maksymalnie powiedziec, żeby nie wyjść na pazerniaka przed nauczycielem. Dodam, że gość jest mega spoko i heheszkowalismy obgadując całą akcje. #programowanie #programista15k #webdev
  • 11
@pszemczyslaw: mam dość dużo czasu na ogarnięcie - od 13 listopada byśmy zaczynali, moim głównym zadaniem byłoby pocięcie PSD'ka a to jakoś ogarniam. Kilka osób z mojej szkoły już u niego pracuje, ale nie wiem kto, pewnie z czasem sie dowiem.
Myślałem, żeby powiedzieć 15, ale do 12-13 mógłbym zejść.
Poza tym sam mi powiedział, że jeżeli mógłbym robić to po godzine/dwie dziennie w tygodniu, a w weekendy troche więcej to
pochwaliłem sie nauczycielowi w szkole. Ten odesłał mnie do innego, bo tamten wyszukuje kogoś kto sie tym jara i daje zlecenia


@Cynovit: fajnie, że masz szansę posmakować komercji, ale nie byłbym pewien, czy wchodzenie w relacje "biznesowe" z nauczycielami to najzdrowszy pomysł

@mmdnnn: ooo, czyli bez doświadczenia komercyjnego można spokojnie mieć 560-800 zł dniówki? Nie wiedziałem że te wykopowe 15k dostaje się już na początku swojej kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)