Wpis z mikrobloga

Takie mnie myśli naszły w nocy.

W zestawieniu bierze udział tylko te 6 sieci, ponieważ mam je najbliżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #przemyslenia #ankieta

W którym z tych sklepów produkty spożywcze są najtańsze?

  • Tesco 5.7% (2)
  • Auchan 28.6% (10)
  • Carrefour 2.9% (1)
  • Biedronka 48.6% (17)
  • Kaufland 5.7% (2)
  • Lidl 8.6% (3)

Oddanych głosów: 35

  • 4
@ArekJ: tesco drogie, auchan spoko ale zawsze dużo ludzi, carrefour jakoś gardzę, biedronka żulerska i nie ma miejsca żeby przejść-ciasno jak #!$%@?, kauf spoko, lidl wiadomix kozak i w ogóle
@PaNaTypa: Tesco strasznie szanuję bo obok mnie jest 24 i często tam w nocy chodzę. Tym razem postanowiłem zrobić jedne większe zakupy bo zazwyczaj kupuje po parę rzeczy co chwilę i zastanawiam się gdzie to zrobić, żeby przemęczyć się te 2h raz na 2 tygodnie i wyjść na tym jak najlepiej.

Auchan własnie zawsze wydawał mi się najtańszy, a już te 2h raz na jakiś czas może moja psychika wytrzyma chociaż
@PaNaTypa: Większe większe. Na małe chodzę zawsze do Biedry, bo mam 3 kroki od domu, ale zawsze mnie tam wkurza mała ilość otwartych kas i mimo wszystko mały wybór.

W Tesco właśnie zawsze miałem wrażenie, że jakieś milion złotych płacę za 3 rzeczy, ale zawsze jednak tłumaczyłem to sobie zaoszczędzonymi nerwami bo przychodziłem tam w środku nocy i były pustki :P

No to będzie Auchan w takim razie grany ( ͡