Wpis z mikrobloga

Mój kuzyn, pamietam, był w top5 na jakims rumunskim serwerze, ale on to byl #!$%@? na tym punkcie. Mógł nie spać przez kilka dni siedząc i grając. Wziąłbym go tu oznaczył ale dostał bana za nadużywanie wykopu. Programista 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fortheworld: kiedyś sporo grałem, ale ostatnio przypadkiem usłyszałem że od września ruszył nowy tryb gry "Fire an sand" - dodali dwie nowe nacje, Hunów i Egipcjan. I... po kilku latach przerwy znów zacząłem grać. Obecnie jestem na niemieckim serwerze s19. Mówicie nocki nieprzespane- akurat mam pracę zmianową i zalogować się na konto w nocy raz na godzinę na 1-2 minuty nie ma problemu. No cóż.. #!$%@?ło mi na stare lata :D
Kiedyś z bratem graliśmy, wypracowaliśmy sobie taktykę na wakacje (ja w wieku szkolnym, on już pracował): ja ogarniałam nasze konta w nocy, on ogarniał w ciągu dnia, kiedy ja odsypiałam. Ach, co to były za czasy.
a tam Plemiona. Travian miał przynajmniej jakiś cel, "ktoś" wygrywał grę. A w plemionach #!$%@?, graj sobie bez bez celu bez końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dodo_: W Traviana nigdy nie grałem, więc nie wiem, jak tam wyglądała rozgrywka i jakie były cele. U nas klasa była podzielona na tych co grają w Plemiona i tych co grają w Traviana. Ja grałem w Plemiona.

To nie prawda,