Wpis z mikrobloga

@bastek66:
Nie wiem co mnie bardziej boli, to że kreska jest po prostu kiepska (dodatkowo z PV widać, że z kadrowaniem podczas walki też na odpierdziel) czy to, że ją zmieniono po 3 sezonach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moja ulubiona haremówka, szkoda w #!$%@?, ale nie wyobrażam sobie tego oglądać w takiej formie.
@bastek66: Ja myślę, że wygląda bardziej przejrzyście, postacie się zauważalnie różnią od 1/2/3 sezonu, są bardziej dziecinne. Najbardziej to widać na przykładzie Xenovii i Argento. Jak dla mnie okej.
Możemy chyba liczyć na 24 odcinki bo bardzo nabity akcją i długi chapter się zapowiada. Jakby ucięli w połowie to fani by nie dali im chyba żyć.

bardziej jak z klasycznych rom comów

@Life_will_kill_ya:
Chyba tych na podstawie eroge. Stary design nie miał nic wspólnego z hentai, już od chyba dekady hentai i anime zaczęły się znacząco różnić pod względem kresek, nowy design to takie oczko w stronę hentajców.
@RatedR: no przecież te buźki na starym arcie są jak z typowych hentajców,nawet,te same ostre rysy włosów czy kształt policzków i oczu

nowy dużo bardziej przypomina ostanie produkcje jak gamers itp
@Higurashi777: o tobie mam notatke ten koleś jest serio #!$%@? i po komentarzu wiem że nie bez powodu

Teraz nie jest, ponieważ do takiego ładnego cieniowania potrzeba o wiele więcej wysiłku.


super argument gdy budżety dużych studiów są dwa razy większe niż 10 lat temu + rynek animatorów z chin/usa otworzył się na całego
no przecież te buźki na starym arcie są jak z typowych hentajców

@Life_will_kill_ya:
Tak jak Ci pisałem, od kilku lat standardy robienia hentai się zmieniły i to diametralnie. Kiedyś, nie odróżniłbyś hentai od anime, ale teraz właśnie robi się takie "mało kształtne" twarze.
Nie jestem jakimś specem, hentai oglądam dla czystej beki, nawet nie wpisując sobie tego w "MAL", ale takich rzeczy nie da się nie zauważyć.