Wpis z mikrobloga

Czy #polskibus często ma opóźnienia? Kupiłem bilety na trasę Lublin - Gdańsk z przesiadką w Warszawie. Na przesiadkę mam 1 godz. i trzeba dojechać z PKiN Plac Defilad do Dworzec Metro Mlociny. Metrem to będzie ok 15min. więc jeśli bus dojedzie punktualnie to będzie ok. Ale naszły mnie wątpliwości,że jeśli będzie obsuwa to mogę nie zdążyć.

#podroze #podrozujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@tomi_lee na trasie Lublin-Wawa są duże pracę drogowe czas dojazdu mocno się wydłużył, polskimbusem nie jeździłem od tego czasu więc nie wiem jak tam u nich ale np contbusem jest trochę lipa dojazd do wawy
  • Odpowiedz
@tomi_lee: @s_t_u_l_e_j: dodatkowo metro nie jedzie 15 min tylko 18.
do tego jeszcze 2-3 minuty na dojście do metra i powiedz my 5 min czekania na wagonik (nie wiem o której będziesz się przesiadał)

więc daje to 25 min na dostanie się na młociny

dodatkowo policz sobie chwilę na wydostanie się z metra i znalezienie busa - nie wiem, czy znasz metro młociny, ale to będą kolejne minuty
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: no właśnie, nie wiem czy korki itp. uwzględniają w tej podawanej godzinie przyjazdu
@zzbkk: fakt, zapomniałem,że robią kolejny odcinek ekspresówki, a na mapie widać jeszcze w kilku miejscach roboty.
@strikingsurface: we Warszawie to był żem ze 3 razy w życiu :) i nigdy nie korzystałem tam z komunikacji miejskiej. Jest więc duże prawdopodobieństwo,że mogę się zamotać :)

Przyjazd do Wawy jest niby o 9:30, wyjazd 10:30. Mogę zmienić
  • Odpowiedz
  • 0
@tomi_lee oni tam robią prawie na całej długości te roboty naprawdę czas przejazdu się wydłużył mocno tym bardziej dużym autokarem
  • Odpowiedz