Wpis z mikrobloga

@msichal Darwina nie możesz zdzierżyć, a drewnianego quaza polecasz?

Quaza oglądałem przy okazji tańca z Doomem. No tamten odcinek był nawet, nawet, dlatego zacząłem inne oglądać. Gość raz na pół roku nagra coś w miarę ciekawie, ale poza tym jest słaby, nie wiem czemu ludzie go oglądają. Gdyby nie posucha i to, że na YT nie ma w zasadzie konkurencji to wątpię czy byłby tak popularny.
@DiscoKhan: Jednak trochę inny typ humoru, a w szczególności nie jest to jedyne, co się liczy w materiałach quaza. To nie ma być wybitna rozrywka, ale jednak głównie np. recenzja. U darwinów to po prostu 'śmieszny filmik', który mnie średnio śmieszy.
@msichal no u quaza recenzje też nie są jakieś super, szczerze powiedziawszy to w większości przypadków lepsze były nawet papierowe recenzje z CDA, gdzie przecież w ogóle nie widać rozgrywki. Także recenzent z niego średni, szału nie robi.

Szkoda, że Darwin ci nie podchodzi, bo jeżeli chodzi o filmy krótkometrażowe to po polsku nie ma niczego innego na chociaż zbliżonym poziomie.

@jestemgrubyijempaczki Zdecydowanie polecam kanał Floppotron, to trzeba zobaczyć, żeby zrozumieć. Jeden