Wpis z mikrobloga

@LOST_CONTROL: Wykop ma najwyraźniej zakusy aby narzucać nam nawet obraz samych siebie. Usunięto mi avatar i grozi się usunięciem konta ponieważ avatar stwierdza, że jestem w 100% biały i że jestem całkowicie z tego dumny. Kuriozalne. To moja wina, że urodziłem się biały a do tego mam się jeszcze wstydzić? Ciekawe podejście.
Przyjdzie nam się rozstać. Pewnie dla niektórych z radością. Ja nie ustąpię. Portal który ma tak głęboko gdzieś swoich użytkowników i próbuje nimi sterować jest nic nie wart. Widać najwyraźniej jacy ludzie stoją za tym portalem. Na pewno nie tacy którzy szanują inne poglądy. Resztę dopowiedzcie sobie sami.
Jeśli chcecie jak niewolnicy, pod bat i linijkę i tylko według linii wykopu wyrażać swoje poglądy tylko po to aby im nakręcić target na reklamy, to proszę. Rozumiem, że portal utrzymać się z czegoś musi ale też musi dać coś w zamian. Posunięty do granic absurdu terror poprawności politycznej na pewno nie jest tym czego się oczekuje.
Jeśli znacie bezstronny portal do wolnej wymiany myśli to proszę rzućcie linkiem (oczywiście od razu dowcipnisiom napiszę, że spodziewać się ich durnych żartów więc niczym mnie nie zaskoczą).
Może niedługo powstanie konkurencyjny portal gdzie oczywiście w granicach kultury i prawa ale całkowicie w wolnym stylu będzie można prowadzić dyskusję i wymieniać poglądy.
Żegnajcie.
Pobierz LOSTCONTROL - @LOSTCONTROL: Wykop ma najwyraźniej zakusy aby narzucać nam nawet obraz...
źródło: comment_X0BxHcAgjNvPpMHx9E9i834WWIWdKcBD.jpg
  • 26
No patrz towarzyszu, też jestem biały xD Ale mam to w tyłku. Ani się tego nie wstydzę, ani powód do chluby. Śmieszy mnie to. Mam 18 cm prącie. Mam wkleić sobie w awka? Ani nie mam wpływu na posiadany kolor skóry, ani na długość penisa. Dumnym mogę być z czegoś na co musiałem zapracować.


@boltzmann: Jesteś niesmaczny z tym obnażaniem się:) Myślę, że naprawdę mało kogo obchodzi co tam skrywasz w
@LOST_CONTROL: Jeśli ktoś jest zainteresowany to problem został wyjaśniony. Administracja Wykopu przyznała się do błędu i mogę mieć avatar jaki mam. Czyli nie jest tak źle z nimi. Po prostu trzeba reagować i jak widać można wszystko wyjaśnić.