Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Za niedługo ma wyjść coś w stylu Pokemon Go, ale w klimatach Harry Pottera i firma która to robi angażuje się w produkcję bardziej niż Niantic, mając mniejszy budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Będą duele i trading!
Jarałem się Pokemon Go z początku, ale jak zobaczyłem jaka jest skala oszustów, jak bardzo Niantic ma #!$%@? i nie rozwija gry, to mi się odechciało grać.
https://www.youtube.com/watch?v=9MHUIF6XwDE
  • 9
Jarałem się Pokemon Go z początku, ale jak zobaczyłem jaka jest skala oszustów, jak bardzo Niantic ma #!$%@? i nie rozwija gry, to mi się odechciało grać.


@szaksz743: dla samej rozgrywki ta gra jest faktycznie mało ciekawa. Dobre to tylko jak kto nie ma innego powodu by wyjść z domu na spacer, pozwiedzać itp. Sam gram dużo, ale nie wyobrażam sobie jak można w to grać np: z domu na fake
@szaksz743: opowiadałem mojemu kumplowi który jest głową dosyć ciekawego projektu związanego z rozrywką na większą skalę i mówił że stworzenie czegoś takiego to spoko i byłaby ekipa ale martwią go kwestie praw autorskich i kosztów z tym związanych. I miał #!$%@?. A tu o.
@szaksz743: wtrącę się - socjalizacja gdy była, była dobra. Ale kiedy ktoś opowiadał o swoim koncie jak to na #!$%@? gps był w tokio i przez to statystyki stwierdziłem że to utopia
@jerzalke: Jak go martwią kwestie praw autorskich to niech spojrzy na Draconius GO, które jest tym samym co PGO, ale z inną nakładką graficzną. Niantic nie ma i nie może mieć wyłączności na gry AR