Wpis z mikrobloga

Chciałbym serdecznie podziękować @pawlo74 za to, że otworzył mi oczy, do tej pory tylko okradałem ludzi handlując na giełdzie shitami. Ale to koniec, dzięki pawlo74 sprzedałem wszystkie shity gdy btc był po 4400 $ i wymieniłem je na btc. Dzięki pawlo nie dość, że nie straciłem na altach to zarabiam na btc, co więcej nie okradam ludzi! Dostane również darmowe bitcoin gold oraz 2x, które zaraz sprzedam, bo od tej pory nienawidzę wszystkiego co nie jest bitcoinem! Podjąłem również uczciwą pracę fizyczną! Za wypłatę będę kupował btc. Klękajcie przed prawdziwym królem jakim jest BTC! HODL!

#nocnazmiana
#kryptowaluty
#bitcoin
  • 27
Dzięki pawlo nie dość, że nie straciłem na altach to zarabiam na btc, co więcej nie okradam ludzi!


@3Hajs: A za 2 miesiące jak alty pójdą w górę będziesz szukał chętnych do pozwu zbiorowego. Pamiętaj @pawlo74 to stary cwaniak-naganiacz. Gość tylko udaje że jest oddany botikonowi. Mówię Ci maksymalnie 2 miesiące. Czas start ...

;)
@3Hajs: Ja też dziękuje @pawlo74 za to że dzięki niemu odkryłem perpetum mobile na robienie szybkich pieniedzy , na tych pieknych ruchach BTC , w godzinę zmiana o 100$ , przy spredzie 22$ zostaje do wyjęcia 78$ na lewar 1:30 , nie opłaca się czekać "to the moon" jak co chwilę można wyciągać te piękne spadki. A im wyżej rośnie tym lepsze shorty wychodzą co chwilę.(ʘʘ)
Pobierz t.....n - @3Hajs: Ja też dziękuje @pawlo74 za to że dzięki niemu odkryłem perpetum mo...
źródło: comment_GqV9sqRv2W8onPJFYlOB99rK7laMXi2P.jpg