Wpis z mikrobloga

Ps to nie jest oparte na książce przypadkiem? Takie wrażenie odniosłem oglądając film.


@Shatter: Nie. To jest oparte NA PRAWDZIWYCH POSTACIACH. Na końcu masz nawet ujęcia z nimi.
Pierwowzorem, postaci Philippe'a, jest Philippe Pozzo di Borgo, a Drissa – Abdel Yasmin Sellou
@HAL__9000: ale o co ci chodzi, nigdzie nie pisałem, że ten film to jakieś wybitne dziełp tylko opisałem dlaczego na tym portalu jest tak wysoko w rankingu, zluzuj majty filmowy snobie, możesz wracać do swoich ambitnych i trudnych filmów Lyncha czy kij wie kim tam się jarasz i tasować się jakim ambitnym, oświeconym i dojrzałym widzem jesteś.
Pobierz
źródło: comment_D2oREDAapLgkq3rlHB4HvlSRbyYC7Y7J.jpg
@borikossss: Nie wiem co w tym dziwnego, fajny, neutralny, prosty i lekki film dla każdego, z pozytywnym przesłaniem. Nie znam osobiście nikogo, komu by się nie podobał. Ja dałem chyba naciąganą ósemkę.
Największe dzieła mają to do siebie, że nie są dla każdego, mają określoną wizję, która nie każdemu musi się podobać. Ojciec Chrzestny, dzieło absolutnie wybitne, odrzuca bardzo dużą część widowni damskiej, bo mało w nim wartości takich jak miłość
@Purple: Za duży zakres lat - nie chce mi się zastanawiać na tym, więc masz na szybko tylko z 2010r pięć filmów które uważam za lepsze od Nietykalnych (kolejność przypadkowa)

Incepcja
Wyspa tajemnic
Pogorzelisko
Czarny łabędź
Autor widmo
@borikossss: Hmm myśle w takim razie, że nie bardzo możesz określać tu film "Nietykalni" jako nie zasługujący na tak wysokie oczko w tabeli. Trzy z pięciu wymienionych przez ciebie jest na równym bądź niższym poziomie (incepcja wyżej, pogorzeliska nie oglądałem). Subiektywne oceny mają to do siebie, że pasują osobie która ocenia.
@Purple: Ja wymieniłem filmy tylko z 2010 roku - czyli nie podałem filmów z lat poniżej ani powyżej tego roku. Jakbym podał to nie wiem czy by sie załapał w 100. Ale jak mówisz z gustem jest jak z dziurą w dupie- każdy ma swój. Mój widocznie jest poniżej przeciętnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
pogorzeliska nie oglądałem


@Purple: Zapomniałem dodać że musisz koniecznie oglądnąć. Nie sugeruj się opisem- o czym jest bo może wydawać się nudny. Tak samo do niego podchodziłem, ale bardzo mnie zaskoczył na plus. I nie czytaj spoilerów przed seansem.