Wpis z mikrobloga

Mam w zwyczaju nie odbierać nieznanych numerów (zwłaszcza stacjonarnych z kierunkowym z innych miast). Wychodzę z założenia że jak komuś zależy to zadzwoni drugi raz, a ja do tego momentu zdążę sprawdzić numer w google. Tym sposobem unikam telemarketerów i do razu ich czarnolistuję (funkcja wbudowana w telefon). W tamtym tygodniu zablokowałem numer z Łodzi jednego z banków w którym nawet konta. W tej chwili licznik pokazuje 32 połączenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) starali dodzwonić się zarówno w weekend, jak i o godzinach typu 7 czy 21, dziś już 2x były próby. Ciekawi mnie kiedy zrozumieją że nigdy nie odbiorę XD #bekazpodludzi #patologiazmiasta #telemarketing #telefon
  • 7
@kamdz: do mnie dzwonił przez ostatni tydzień numer z Krakowa (chyba Alior) - codziennie po 2 razy. Akurat byłem poza UE i miałem praktycznie cały czas wyłączoną sieć (telefon jako nawigacja i do internetu na wifi) - codziennie na chwilę włączałem sieć, by zobaczyć czy ktoś nie dzwonił i za każdym razem dostawałem SMS, że dzwonili 2 razy z tego samego numeru. Dzisiaj już wróciłem, odebrałem to połączenie - i nikt