Wpis z mikrobloga

@CigarettesAfterSex: Masz bardzo długie włosy, więc są one ciężkie i trudno będzie je jakoś 'unieść'
Też mam naturalnie proste włosy. Jak miałam długość do ramion to wyglądały jakby było ich 'więcej' na górze, teraz mam do połowy pleców i ten efekt niestety zniknął
@CigarettesAfterSex: Przy moich włosach i mojej długości nie jest jeszcze tak źle, bo nie mam efektu przyklejonych włosów do łba XD Także myślę, że nie musisz jakoś bardzo drastycznie obcinać, może spróbuj sobie różnych długości i zobaczysz z którą Ci najlepiej. Wiesz, skrócić zawsze zdążysz, ale jak będą miały odrosnąć to już gorzej :(
@pomielona: Szczerze? Mam fryzjera-geja. Stwierdził, że teraz super wyglądają takie włosy do pupy ii że zapuścimy. Nie wiem czy mu się nie chce po prostu obcinać, czy się boi ale Przez to mam straszne, przyklejone włosy.
Elektryzują się, nie da się tego ułożyć więc są proste ale sklejają się i falują.
Mam twarz w podobnym kształcie jak Emma Stone a ona ma do ramion, krócej nie zetnę:P
@pomielona: @CigarettesAfterSex: ja mam tez mocno proste (bardziej sie juz chyba nie da) i niestety, choc jest ich duzo, nie sa bardzo geste.
Jak mialam do pasa, to u gory wygladaly jakby byly przyklapniete ;/
Obcielam gdzes mniej wiecej do biustu i duzo lepiej od razu. Choc przyznam, ze bylo to dla mnie bolesne przezycie :P

Co do cieniowania - mnie odradzano stanowczo, bo jak wlosy nie sa geste i
@agaja: Mam cienkie, ale jest ich dużo. Cieniowanie wyglądało fajnie do tapirowania ale jakiekolwiek fryzury, kucyki, warkocze odpadały. Od 3 lat mam ścięte na prosto i zapuszczam, ale wyglądam już jak zaniedbana kobieta. Włosy niby zadbane ale nierówne bo na dole jest ich dużo i są gęste, plączą się a na górze są przeciążone. Nawet jak stosuję gumy, pianki czy lakier to puszą się bardziej na dole a na górze tylko
@CigarettesAfterSex: jak to jak? siedza przed lustrem, robia fotke i cyk - zaraz wlosy jak i kazdej :P

Generalnie sa jakies odzywki do nablyszczania, a platanie jest ograniczone po prostowaniu.
Mnie tez sie dosc szybko placza, ale jak przejade kilka razy prostownica, to dlugo sie ladne trzymaja :)

Nigdy tez nie ukladalam ani nie modelowalam za bardzo, bo niestety struktura wlosow taka, ze sie nie utrzyma. Zycie.
@CigarettesAfterSex: też mam fryzjera-geja. Też mi poleca zapuszczanie, bo mimo tego, że jestem szczupła to mam taką 'pełną' twarz i młodzieńczą urodę, długie włosy mnie wysmuklają i wyglądam trochę poważniej. Nie chcę jednak dłuższych niż do połowy pleców żeby zapobiec temu posklejaniu właśnie

@agaja: też ścinam na prosto, ale tak po prostu bardziej mi się podoba :D Jeżeli chodzi o stylizację i układanie to moje włosy są do tego beznadziejne,
@pomielona: znam to :)
ale ja w sumie lubie te moje proste wlosy. Raz tylko, gdzies w 2-3 klasie podstawowki, mialam krotka faze na loki - mama wiec zaplatala na niedziele mi i siostrze po myciu wlosy w takie cienkie warkoczyki.
Raz ublagalam ja o faktycznie duza ich ilosc... po czym rano chcialam sie zapasc pod ziemie, bo zamiast pieknych lokow, mialam wielkie afro :D Ech, pamietam, ze strasznie sie wstydzilam,
@agaja: mi się bardzo podobają falowane włosy, z tym, że chciałabym je mieć raz na jakiś czas, a nie codziennie. Miałam kiedyś szalony pomysł zrobić sobie fale na trwał, ale później zobaczyłam jak to wygląda, gdy proste włosy odrastają... Zaoszczędziłam sobie tego dramatu. Poza tym, każde włosy jak są ładnie ułożone dobrze wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)