Wpis z mikrobloga

@Lunari:
Sama nakręcasz tą spiralę, dzielnie się udzielając w temacie. Zresztą jesteśmy w internecie - tu się kocha lincz, szczególnie na osobach, podobnych do tych które irl traktują nas jak gówno: szef, konkretna grupa społeczna, kobiety.
Z dużym prawdopodobieństwem 3/4 udzielających się tu stulejek oddałoby swoją nerkę za możliwość spotkania się z jakąkolwiek kobietą inną niż ciotka/siostra/mama, a żeby frustracja nie zabiła ich psychiki to muszą się wyładować w internecie.
Inna
  • Odpowiedz
@Camilli:

Inna sprawa, że na wykopie lubią się udzielać różowe, które są tak brzydkie/#!$%@?/mają ładniejsze koleżanki iż brakuje im uwagi.


#!$%@?. po prostu różowych jest mniej i zwracasz bardziej na nie uwagę. jest od cholery niebieskich którzy mają identyko kontent co tzw atencjuszki, ale oni są spoko, bo w końcu niebiescy. każdy widzi to co chce widzieć ;)

hyhy, mam misie, ale to jednak nie dziala :D
  • Odpowiedz
@Lunari:

jest od cholery niebieskich którzy mają identyko kontent co tzw atencjuszki


W żadnym przypadku nie neguje kretyństwa tych niebieskich ofiar losu - zresztą zauważ iż o nich rozpisałem się nawet wers więcej. Po prostu nie płoną ich stosy, a po cholerę mam samodzielnie podpalać komuś stos w internecie i polować na czarownice?
Zresztą w internecie nie ma płci.

hyhy, mam misie, ale to jednak nie dziala :D


Wyciągnij cięższy kaliber.
  • Odpowiedz