Wpis z mikrobloga

No i stało się #rozdajo małe #retrocomputing Dla zainteresowanych do wygrania mój stary, dawno nieużywany #c64 nie #atari nie #amiga !!!

Zestaw: komputer + zasilacz
Stan: działa
Wygląd: 3+ (obudowa do czyszczenia, lekko porysowana, ułamany jeden zatrzask ale cała)

Zestaw ubogi i należy trochę go doinwestować, czego potrzeba:
- odpowiedni przewód AV - najlepiej S-Video, w ostateczności odpowiedni przewód antenowy
- oczywiście odpowiedni TV lub konwerter VGA/HDMI do monitora
- odpowiedni kontroler gier - prawilny joy
- jakiś magazyn danych: magnetofon, stacja dysków, SD2IEC. Polecam to ostatnie urządzenia, do kupienia za poniżej 100pln.

W losowaniu biorą udział plusujący/komentujący, nie biorą zielone ludziki z kontem założonym 31.10.2017 i później.
Losowanie w środę późnym wieczorem, wysyłka w ciągu 7 dni, w zależności od mojego czasu.
źródło: comment_K5TA7ajxDL7Ppg4n1XEYK2KIXvapUAP7.jpg
  • 62
@LostHighway: ojeju, zawsze chciałem mieć C64, zawsze coś nie mogło pyknąć. Dawno temu, gdy wartość tego cuda sięgała 50 złotych, ja byłem w podbazie i kiedy byłem gotowy wylicytować zadbany egzemplarz mame mówiła "po co ci ten złom". Później gimba, liceum, studia.. a Commodore 64 są już warte prawie 150-200 złotych i jednak wolę włożyć coś do gara niż bawić się w klepanie BASICowego kodu. Eh, może kiedyś..
@LostHighway: ja wiem, że jest losowanie, ale czy dałoby się to jakoś tak załatwić, żebym to ja wygrał? Jestem samotnym ojcem i nie mam pieniążków żeby małemu kupić komputer. Brajanek ciągle pyta ze łzami w oczach "Tatusiu kiedy kupisz mi komputer?". I co ja mam mu powiedzieć? No przecież dziecku nie odmówię. Mam nadzieję, że Pan to zrozumie i jakoś się dogadamy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@LostHighway:

zielone ludziki z kontem założonym 31.10.2017 i później.

uff, załapałem się

Ło panie, na takim sprzęcie to pisałem programy demonstracyjne w Muzeum Techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdybym takowy posiadał to zabierałbym go każdy zlot motoryzacji aby Janusze mogły gówniakom opowiadać jak to byli programistami za 15 milionów ( ͡ ͜ʖ ͡)
@eshape55: 150-200 złotych na chwilę obecną, oczywiście jeśli mowa o zestawie z zasilaczem i magnetofonem, jeśli z monitorem Commodore/stacją dyskietek lub czymkolwiek naprawdę niestandardowym, cena idzie w górę. Droższe egzemplarze są albo przeszacowane, albo to wersje specjalne, nie wymagajmy kokosów za komputer który został sprzedany w największej ilości w historii.