Wpis z mikrobloga

Skromna uwaga do Regaulaminu v3.2 i jedno pytanie:
- PRO jest 21 GTE, a nie jak w reg. 20...
- na serwerze test WEK paliwo będzie ustawione już 140%...?

P.S. Cholerka, na SPA już niestety zrobiła się większa różnica Vmax niż na Silverstone i sięga 4km/h kosztem BMW, ciekawe na LeMans ile będzie, ale pewnie jeszcze większa... Choć też wiadomo, że bardziej ogarnięty simer by Beatką poleciał z 2-3 km/h szybciej...
#acleague
  • 12
@YANIcom: na nurburgringu i silver porszaki byly na prostych szybsze od corvet, cos kombinowalismy z ustawieniami, ale autko robilo sie zbyt niestabilne. Moze chociaz na spa czy moze le mans porszaki nie beda tak uciekaly, bo sie smutno na to patrzy. Na nurburgringu to slipstream niewiele nawet dawal... A o bmw to juz...
@rentonB: Było mówione dziesiątki razy na discordzie, że BMW nie jest brane pod uwagę jeżeli chodzi o BOP i jeżeli chce ktoś je wziąć to proszę bardzo, wolny wybór. Zostało ono dopuszczone bo najłatwiej się prowadzi a testy przed sezonem trwały ponad miesiąc i można było sobie wybrać samochód pod siebie. No i po R0 można było zmieniać samochód.
@dj_sasek: Nie kazdy siedzi na Discordzie 24/7, zreszta w kazdej serii takie rozmowy maja miejsce jesli jakis element odstaje od reszty i znajduje sie kompromis. Skoro BMW jest za slabe to czemu w ogole zostalo dopuszczone? Mi to srednio przeszkadza bo nie walcze o czolowe lokaty ale jakbym ocieral sie o PRO to napewno bym drazyl temat.
@rentonB: BMW zostało dopuszczone, bo łatwo się prowadzi. Ponad miesiąc testów przed sezonem (4 wyścigi testowe) oraz R0 miało na celu wybranie samochodu jaki nam odpowiada i ewentualną zmianę przed R1. Wystarczyło zrobić po 10 okrążeń każdym samochodem co w ciągu miesiąca nie stanowi wyzwania i zdecydować którym jedzie się nam najlepiej/najszybciej. BMW na pewno najbardziej bezpieczne jest i najłatwiejsze do opanowania, co niestety odbywa się kosztem prędkości na prostych.
@dj_sasek: Ja tam do BMW nic nie mam, i bym chyba znów wybrał z sentymentu, tylko nie przemyślałem wyboru pod względem SPA, LeMans i podobnych gdzie są już mniej równe szanse, chyba, że trójca BOP kręci czasy bez aero 0/0, to wtedy rozumie... ale pewnie też mój styl jazdy blokuje trochę Beatkę... ;)
Przed sezonem z założenia liczyłem max na semiPRO, ale nie spodziewałem się, że będę się ocierał BMW o