Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś #iphone w Media Expert? Ponoć są "authorized Apple reseller", ale jakoś nie przepadam za tym sklepem i nie jestem jego pewien - dobrze myślę, czy raczej niepotrzebnie się martwię? W mieście, w którym obecnie jestem jest tylko Media Expert z authorized Apple resellerów. Mógłbym zaczekać z tydzień i kupić np. w x-komie, bo będę już w Trójmieście, ale trochę mi na czasie też zależy... Ma ktoś jakieś zdanie na ten temat?

Spam tagami:
#apple #ios #bojowkaios #bojowkaapple #bojowkaiphone #mediaexpert
  • 11
@asunez: nie mam z nimi doświadczenia, ale mam doświadczenie z gwarancją Apple i wiem że w trakcie jej obowiązywania na pewno pominę sprzedawcę i zgłoszę się bezpośrednio do producenta
@asunez: ja odradzam jakiekolwiek zakupy w media expert. Apple daje gwarancje tylko na pierwszy rok drugi rok to rękojmia oferowana przez sklep. Kupując w media expert gwarancja przysługuje Ci tylko teoretycznie - ja czekałem pół roku na rozpatrzenie reklamacji, a później się okazało że ktoś „zgubił” moje urządzenie...
@Fajnisek4522: nie poinformowali, chodziłem tam co pare dni i przez pare miesięcy mi powtarzali ze wysłali towar do centrali gdzieś i oni tam musza zrobić ekspertyzę sprawdzić czy nie był zalany itd. A wtedy jeszcze nie wiedziałem ze jak nie dadzą odpowiedzi w ciągu 14 dni to jest to rozpatrywane na moją korzyść. Po paru miesiącach nękania poddałem się i kazałem oddać mi moją własność (bo urządzenie było tylko częściowo niesprawne)