Wpis z mikrobloga

@RevangE: ja wczoraj zamowilem mi6 6/128 ceramic z gb za 1520 PLN (z priority line). Platnosc via revolut oraz doszedl cashback z givingassistance 20,5 usd. Imo dobra cena.
@RevangE: W takich cenach jak dzisiaj oneplus5 jest raczej nieopłacalny. Po prostu schodzi z rynku i często tak jest, że wówczas sklepy trzymają cenę na b.wysokim poziomie. OP5 był w okolicach 450-460 przez dłuższy czas. Znajdź dzisiaj w tej cenie. Bywał również taniej ale flashy nie liczę. Za 500$ to za dużo. Za rogiem op5t w podobnej cenie a jednak będzie lepszy.
Kurcze chłopaki nie wiem, op5t ma mieć 6calowy ekran więc patelnia 100% (z drugiej strony niby 18:9). A jak to wygląda z tymi telefonami i wsparciem od producenta? OP wspiera dawne modele czy ma je w ( ͡° ͜ʖ ͡°)? @Monco: Wezme to sobie do serca.
@GleboZgryz: Niby moge wyjść ponad budżet ale znów czekać na jakieś rzetelne recenzje tego telefonu a nuż będzie miał wady
@RevangE: Do op5 nie warto dopłacać 500PLN w stosunku do mi6. Jeżeli chcesz znać moje zdanie to za niedługo, kwestia miesięcy nastąpi poważny design-shift na tej półce cenowej w chińskich smartfonach. Wszędzie będą bezramkowce z dużym scrren/body. To sprawi że wszystkie modele 2017 i wcześniejsze będą się wydawały przestarzałe. Resseling value też spadnie. Po prostu jesteśmy na granicy zmiany, zakupy bywają wtedy ryzykowne.
@GleboZgryz: Średnio moge zamówić coś na przeczekanie bo bardzo rzadko sprzedaje cokolwiek więc tylko by mi zalegał potem. No nic przeżyje jeszcze troche bez porządnego telefonu - jakbyś miał coś do powiedzenia to wołaj XD
@GleboZgryz: kurcze, a mi się nie podobają te wąskie telefony z ekranem 18,5:9 - reselling value powinien właśnie wzrosnąć markowych telefonów z ekranami 16:9, których obecnie jest bardzo mało (piszę tu o flagowcach)