Wpis z mikrobloga

Biegowe mirki, wku*wiłem się. To już drugie słuchawki #bluetooth #chinskiecuda które nie wytrzymują tygodnia.

Zacząłem od Awei A920BL, koszt ok. $9, padły podczas drugiego biegu, nie grały nawet 3h. Kupione na #gearbest. Założyłem spór na Paypal, dostałem $8 zwrotu. Teraz po około tygodniu kolejne słuchawki, tym razem #xiaomi Bluetooth Sport Earbuds - Mini Version nie wytrzymują jednej piosenki i padają. Skusił mnie @Andczej pod tagiem #andczejpoleca , ale albo mam pecha, albo słuchawki BT z Chin to gówno. Chinka coś do mnie mówi w tle w tych słuchawkach Xiaomi ale to chińskie bajdurzenie i nic z tego nie rozumiem.
No po prostu tragedia. Za co się nie wezmę, to się zepsuje. W drodze jeszcze są KZ ZST i ES3 i 2 moduły bluetooth do nich, może z nich coś będzie.

Aż mnie #!$%@? ściska, za tydzień #maraton a wczoraj biegłem #parkrun i padły po 200 metrach te Xiaomi.
Jeżeli ktoś może polecić jakieś słuchawki bluetooth które:
1) Mają zauszniki takie, jak te Xiaomi opisywane powyżej, nie same pchełki
2) Bateria również jest taka, jak w Xiaomi - umieszczona symetrycznie na kablu, w Awei to był problem bo obciążała tylko jedno ucho
3) Macie doświadczenie, że działały w sporcie przez jakiś czas
To bardzo chętnie przyjmę propozycję.

Wg moich obserwacji biegacza te Xiaomi konstrukcyjnie pod kątem biegania lub innych sportów są super - i słuchawki leżą super na uszach, bateria z klipsem i możliwością przypięcia do koszulki nie majta się na boki. Tylko ich żywotność to jest dramat.

#bieganie #sluchawki #zalesie w Rzeszowie.
Pobierz
źródło: comment_gStkgcBaWLAURIwv3VSc21WZeF1tnnRD.jpg
  • 23
nie wytrzymują jednej piosenki i padają.


@szczypek45: 6h u mnie to tak na luzie

ale albo mam pecha


raczej tak

Tylko ich żywotność to jest dramat.


na belce na telefonie pojawia ci się ikonka baterii?
@Andczej używam MP3 Ruizu X26, nie telefonu. Po prostu się wyłączają.

@blantek nie, proste rozwiązania najlepsze nie są. Biegam 5km tempem 3:40, brak kabla naprawdę daje sporo komfortu. A po to jest postęp technologiczny żeby korzystać. Garmina też mam wyrzucić i biegać ze stoperem? Przecież czasem gubi sygnał.

@Papasanbaba używam MP3 z funkcją bluetooth na klips a nie telefonu.

@szczesliwa_patelnia być może tak się to skończy, chociaż jeżeli Andczej pisze, że jego
@szczypek45: pusc sobie kabel po plecach, a mp3 w kieszonke w spodenkach, problem rozwiazany.
Z reszta 3:40 to nie jest tempo, zeby kabel zwiekszal opor powietrza (:D), nie przesadzajmy.
Poki co masz same problemy z bt i zero korzysci z braku kabla.
ale bluetooth tez sa na kablu, po prostu krotszym a za to ciezszym ze zgledu na baterie. nie bede sie klocic co DLA CIEBIE jest wygodniejsze


@blantek: zobacz sobie jak skonstruowane są te słuchawki, właśnie przez to jak zrobiony jest kabel nie czuć tak tej wagi
@blantek: I będziesz na siłę udowadniał swoją teorię, że słuchawki na kablu są lepsze. Nie to jest problemem tego postu i piszesz nie na temat. Z drugiej strony tego wisiorka jest klips do wpięcia go do koszulki, i się nie majta. Ja go jeszcze przypinam z tyłu i kable w ogóle się nie majtają, pod tym względem jest cudo. Kolega Andczej napisał Ci, to, czego ja nie napisałem. Konstrukcyjnie te Xiaomi
@szczypek45: ja sie troche nabijalem z tym kablem. Ale sam przechodzilem pare lat temu przez ten temat. Nigdy nie biegalem z telefonem, zawsze z malym #!$%@? mp3.
No i po prostu opanowalem metode, ze wkladam mp3 albo do wew malej kieszonki (na monety/klucze), albo do tej z tylu zapinanej i puszczam kabel po plecach.
Nigdy nie zastanawialem sie nad sluchawkami BT, ale widzac wiszaca baterie czy cos takiego, z duza doza
@PurpleHaze wisząca bateria #!$%@?, ale te xiaomi z baterią na klips to jest konkret. Tylko jakość, kurna no. Teraz jak szukałem słuchawek typu Jabra czy Jbl to wszystkie mają wiszącą baterię, a niby są sportowe. Na szczęście płaciłem PayPalem, dostanę zwrot $ lub nowe słuchawki.