Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Mam dla Was krótką historię o fajnych ludziach, małą prośbę i do tego #rozdajo

Kilku moich kumpli śmiga na wózkach inwalidzkich. Ale to typowe sportowe świry i ich pasją jest nasuwanie w koszykówkę. Prowadzą fundację aktywizującą niepełnosprawnych "For Heroes" (na czele której stoi ślepy, który też pogrywa i zajmuje się papierologią), a w ramach Fundacji między innymi sekcję koszykówki. Niestety, brakuje im sprzętu by swobodnie się rozwijać, prowadzić sekcję i zachęcać innych "jeżdżacych" do gry i rozwoju - co jest bardzo ważne, bo niestety większość ludzi na wózkach bardzo rzadko rusza się z domu i często potrzebują pomocy i wyciągniętej ręki ze strony tych, którzy już w miarę ogarnęli swój problem i aktywnie zajmują się życiem, sportem i swoimi pasjami. Żeby dofinansować sekcję założyli między innymi zbiórkę na pomagam - https://pomagam.pl/forheroes .

Chciałem trochę im pomóc i pomyślałem, że napiszę do Was, bo wiele razy udawało się tutaj nagłaśniać sensowne sprawy. A im więcej osób usłyszy o akcji, tym będzie większa szansa na to, że ktoś - lub jakaś firma - zechce pomóc drużynie i fundacji, czy przez zbiórkę, czy jako sponsor, bo drużyna szuka też firm, w których barwach/logo będą grać w zamian za sprzęt i wsparcie.

I w związku z tym organizuję również rozdajo. Do wygrania jest koszulka z całkiem kozackim logo fundacji (na obrazku). Żeby wziąć udział wystarczy wykopać Znalezisko z filmikiem o wózkach

Brać udział mogą wszyscy, a zwycięzcę rozlosuję przez mirkorandom w przyszły poniedziałek (13.11.2017r.) o 22:00.
Rozmiar koszulki dowolny, na zamówienie :) Będzie fajnie jeśli osoba, która wygra pochwali się fotką w niej.

Za wszelkie plusy i wykopy z góry dziękuję Wam w imieniu całej drużyny i niech Moc będzie z Wami :)

Dorzucam też kilka linków dla zainteresowanych:

Frofil FB Fundacji
Strona Fundacji(jeszcze brzydka, ale w budowie)

#koszykowka #sport #polska #zainteresowania #krakow #forheroes
#pomagajzwykopem #wykopefekt
Pobierz K.....x - Mirki i Mirabelki. Mam dla Was krótką historię o fajnych ludziach, małą pro...
źródło: comment_AqZqiEoYKsoplwaJADc4wyoTOo7b5xvF.jpg
  • 1