Wpis z mikrobloga

Właśnie przyłapałem zboczeńca. Na peronie stała ładna, zgrabna, młoda dziewczyna w mini spódniczce, ale takiej dość zwiewnej. Staliśmy w kolejce do drzwi i czekaliśmy na pociąg. Zauważyłem, że za nią dziwnie skrada się taki koleś z telefonem w ręku. Niby przechodzi, zatrzymuje, patrzy w górę to w bok.. Zwróciłem uwagę gdzie trzyma telefon, a ten stara się nagrać film i wkłada jej od tyłu pod sukienkę, że niby mija ją i dalej nagrywa, potem zatrzymał się obok i dalej nagrywał. Ponieważ stałem w kolejce do następnych drzwi, widziałem dokładnie co robi i co się wyświetla na jego telefonie. Oczywiście zareagowałem, podszedłem do niego i głośno zapytałem co on robi, czemu nagrywa i robi zdjęcia tej dziewczynie. Dziewczyna także, chociaż zapatrzona w swojego ajfona zauważyła, że ten koleś dziwnie się zachowuje bo też zerkała na niego. Ten odpowiedział, że nic nie robi. A ja na to, że widziałem jak nagrywa tamtą dziewczynę. Ten zaprzeczył, że nie, zaczął przepraszać dziewczynę i mówił, że nic nie nagrywał i zablokował telefon. A ja na to - skoro tak to niech pokaże ostatnie zdjęcie jakie zrobił albo film. No ten się oburzył, że jakim prawem czy jestem z Policji i dlaczego ma pokazać zdjęcie. To mu odpowiedziałęm, skoro jej nie nagrywał to nic nie będzie w telefonie, prawda? Niech pokaże. To ten do mnie, że nie jestem z Policji więc nie pokaże. To ja na to, że dzwonię w takim razie na Policję albo lepiej chodźmy razem do bramek i tam jest obsługa stacji oni mogą wezwać Policję. Oczywiście koleś mówi "to chodź idziemy"... i czułem, że coś kombinuje bo zbyt spokojny...nagle wyrwał się i uciekł po schodach i za bramki. Nie chciałem go gonić, zgłosiłem jedynie sekuhara czyli sexual harassment. Oczywiście na stacji było kilkanaście osób, wszyscy tylko patrzyli zdziwieni i nikt nie zareagował. Obsługa powiedziała, że powiadomi Policję, chcieli abym został i złożył zeznania ale ani ja ani dziewczyna powiedzieliśmy, że nie mamy czasu i śpieszymy się do pracy. Powiedzieli, że sprawdzą monitoring. Dziewczyna mi dziękowała kilka razy, razem jechaliśmy pociągiem i nawet przed swoją stacją końcową jeszcze raz do mnie podeszła i podziękowała.


Czuję dobrze człowiek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#japonia #wtf #amajapan #ciekawostkijp
  • 101