Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #ciaza #seksy
#mirki pojawił mi się pewien problem. Dziewczyna z którą jestem od roku, seks uprawiamy dopiero ok 4 miesięcy powiedziała mi że jest w ciąży. Nie dostała okresu, widziałem 2 testy, narazie wszystko legitnie. Problem w tym, że jestem bezpłodny, stwierdzili to 2 lata temu bez żadnych szans na poprawę. Nie mówiłem jej o tym, uzywalismy normalnie prezerwatyw, nie uprawialismy seksu w dni plodne, bardzo rzadko dochodziłem w prezerwatywe, a ona była tak przewrazliwiona że po każdym stosunku sprawdzała czy nie jest przypadkiem peknieta. Co się mogło stać? W jaki sposób jest w ciąży? #bolecnaboku odpada i jestem tego pewien.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 107
@AnonimoweMirkoWyznania: Odłóż kasę na badanie genetyczne ojcostwa i gdy tylko się potwierdzi że nie Twoje to MIGIEM do sądu o ustalenie ojcostwa. KONIECZNIE. Dlaczego? Bo zaniechasz, olejesz temat a ona zmieni zdanie i Ty będziesz musiał płacić alimenty. Pół roku od dowiedzenia się że masz dziecko masz prawo zanegować ojcostwo (co u Ciebie wypadnie od czasu porodu bo akurat już teraz wiesz). Po tym terminie choćby wszystkie znaki na niebie i
pojawił mi się pewien problem. Dziewczyna z którą jestem od roku, seks uprawiamy dopiero ok 4 miesięcy powiedziała mi że jest w ciąży. Nie dostała okresu, widziałem 2 testy, narazie wszystko legitnie. Problem w tym, że jestem bezpłodny, stwierdzili to 2 lata temu bez żadnych szans na poprawę. Nie mówiłem jej o tym, uzywalismy normalnie prezerwatyw, nie uprawialismy seksu w dni plodne, bardzo rzadko dochodziłem w prezerwatywe, a ona była tak przewrazliwiona