Wpis z mikrobloga

Mam poważne pytanie do dobrze ustawionych kolesi. Takich co niemal srają hajsem i widać po nich status na pierwszy ew. drugi rzut oka ale oprócz tego są zwykłymi ludźmi. Ani nie wyglądają jak ciasteczka ani nie są badboyami co wchodzą do pokoju i każdy zamyka twarz w oczekiwaniu co powiedzą.

Jak sprawiacie że kobiety z wami sypiają? Tak po prostu bez żadnego płacenia za drogie kolacje ani fundowanie czegokolwiek. Bo zakładam że coś tam próbują od was wyciągnąć. Da się tak wyrwać na hajs ale nie dając go kobiecie?

#redpill #samiecalfacontent #wygryw
#tinder #stulejacontent #pytanie #seks
  • 14
@Szop_Tracz: jeśli jesteś frajerem I chcesz wyrwać kobietę na hajs, to ona tak czy siak wyczuje fakt że nim jesteś i skończy się to na to tym że cię albo oleje albo będzie Cię doic z pieniędzy + jest duża szansa że Ci będzie robić rogi.
Będzie zwodzila tak długo, jak jej na to pozwolisz w tym drugim przypadku.
@Roman_Polanski: Też mi się tak wydaje. W końcu jak mówi stara mądrość alfa szmaci, beta płaci ale można usłyszeć głosy jak to różowy widzi bogatego gościa i idzie z nim do łóżka jakby to był badboy robiący jej siekę z mózgu. Dlatego pytam ich jak to robią że mimo bycia betą ruchają jak alfa.
@Szop_Tracz: dokladnie tak jak napisał @Kvazar, pieniądze wskazują na cechy atrakcyjne dla kobiet jak inteligencję, zaradność czy przebojowość.
Dodatkowo mając kasę łatwiej facetowi zadbać o zdrowy tryb życia (siłownia, zdrowe jedzenie), zdrowie (zęby u ortodonty, wyleczenie jakiś chorób etc) czy poprostu dobrze sie ubrać zeby podkreslic wygląd.
Nie każda leci na samą kase ale większość jednak podświadomie patrzy na rzeczy powiązane.
@SerRageALot: Czyli laska widzi faceta który ani nie wygląda szczególnie, ani nie nawija makaronu na uszy, taki można powiedzieć typowy Janusz tyle że wysiada z porsze ubrany u wersaczego i myśli sobie "o boże, jaki on musi być zaradny, jestem cała mokra"?

A co jeśli typ nie jest ani inteligentny ani przebojowy tylko fałszywie rzucał kłody pod nogi rywalom o stołek w korpo? Albo zawód syn? Albo wciska naiwniakom "nówki z
@Szop_Tracz: Mój sąsiad jest bliski opisu tego dobrze ustawionego kolesia. Człowiek ma 32 lata, ma fajne nowe BMW w kabrio, mimo że jest łysy, ma brzuszek, i chyba jakiś super przystojny nie jest to wyrywa bardzo dużo dup, większość pewnie koło 25 lat. Nie wiem w jakim wieku mają być te dziewczyny o które pytasz, ale większość atencjonuje się robiąc zdjęcia w jego aucie, czy tym że weźmie na kolacje do
@Szop_Tracz: Przed wycieczką myślę że na pewno, bo jak słaba w łóżku to szkoda hajsu na wyjazd. A wyjście do restauracji pewnie zapoznawcze czy coś w tym stylu, więc raczej przed nim nic się nie działo. Nie wiem, w sumie nigdy aż tak go nie pytałem
@Szop_Tracz Laski lecą na typ charakteru, a nie na kasę. ;)
Tzn. znaczy jak jesteś powyżej pewnego poziomu, to myślę, że znajdą się laski gotowe Cię zdzierżyć w zamian za kasę, ale jednak trudno powiedzieć, żebyś im się jako osoba podobał.
mimo bycia betą ruchają jak alfa.


@Szop_Tracz: ale gościu który ma hajs i potrafi go robić nie jest betą tylko właśnie alfą. Są różne poziomy alfa i różne poziomy kobiet które w nich gustują.
Są alfa chamscy sebole którzy piją i szlajają się po mieście i tacy imponują karynkom. No i są alfa którzy mają inteligencję i wewnętrzną ichrę więc zdobywają zasoby finansowe. Ci drudzy są większymi alfa od tych pierwszych.
@damianooo5:

ale gościu który ma hajs i potrafi go robić nie jest betą tylko właśnie alfą.


Zależy w jakim sensie. Bywa że komandosi i fighterzy którzy żadnego samca się nie lękają mają pełne majty przy pięknej kobiecie..

Są różne poziomy alfa i różne poziomy kobiet które w nich gustują.


Ale widzę że to rozumiesz ;)

Są alfa chamscy sebole którzy piją i szlajają się po mieście i tacy imponują karynkom. No