Wpis z mikrobloga

@zieluch: @cziterus: @GratisLPG: @cozrobiszjaknicniezrobisz: @wasiuu: @LudzikIT: @Sylar: @mamFAJNYnick: @Dawidinho8: @Haraj:
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie sugestie! Tak sobie przeglądałem Wasze komentarze, sprawdzałem, czytałem recenzje i wymagania rosły w miarę upływu czasu :P Z wymaganiami rosła też cena... xD
Ostatecznie zdecydowałem się na Samsunga Galaxy S8 :D
Bo wiecie jak 1500 to prawie jak 2000 a 2000 to prawie jak 2419 :D
Pobierz acidd - @zieluch: @cziterus: @GratisLPG: @cozrobiszjaknicniezrobisz: @wasiuu: @Ludzik...
źródło: comment_AkdoADXTfvUztTzeo1qVjdYvFylMG5k8.jpg
@acidd: Jeśli chodzi o to, żeby robił zajebiste zdjęcia to od siebie polecam Huawei P9 EVA-L09 (nie wersja lite) lub Huawei Honor 8. Zdjęcia robią najlepsze w swojej klasie cenowej dzięki podwójnemu obiektywowi firmy Leica (jeden odpowiedzialny jest za kontury, drugi za kolory), dodatkowo masz początkowe darmowe 3 miesiące na wymianę wyświetlacza w razie upadku, ponadto 3 miesiące na wymianę telefonu gdy padnie płyta główna lub coś innego. Modele są bardzo
@fdodok: Zapomniałem dodać w porównaniu do telefonu siostry Iphone 6s mój Huawei robi lepsze zdjęcia :D Żywsze kolory, wyostrzone kontury. Zdjęcia robione w tych samych warunkach świetlnych i w tej samej scenerii.