Wpis z mikrobloga

@Artur-: Ta normalnie z puszki i żeby nie było - najtańszy z Allegro Veslee Rubber XD Ale polecam i tak bo emblematy na aucie już rok trzymają bez problemu z myciem ręcznym. Z grzaniem to raczej bez różnicy bo używany głównie do neta.
@Januszex9000: Wyszło na gładko czy lekko chropowato? U mnie w aucie na kilku elementach wyszła taka delikatnie chropowata powierzchnia i jest mega lipa, bo kurz się tego trzyma strasznie. Znowu jak grill malowałem i prosto na chrom, wcale się nei starając i to zważonym (bo stał na słońcu) to wyszło zajefajnie na gładko.
Niemniej jednak, trwałość powłoki na elementach mocno używanych jest raczej słaba, wolałbym chyba pomalować normalnie farbą w sprayu,
@Januszex9000: Mi się wydaje, że trzeba na grubo lać wtedy gładko wychodzi, elementy w aucie starałem się robić jak najdokładniej, dokładnie oczyszczone i odtłuszczone. Do tego bodajże 5 warstw, każda po ok. 10 minutach i dosyć cienka. Aczkolwiek na aucie wygląda spoko, tylko fakt, że mikrofibrą nie można po niej przejechać denerwuje, po przejechaniu fibrą zostaje po fibrze ślad, nie wiem jak to wytłumaczyć. Aczkolwiek jak się to robi na "mokro"
LrPrl - @Januszex9000: Mi się wydaje, że trzeba na grubo lać wtedy gładko wychodzi, e...

źródło: comment_ztI5qOarjouPmmSOwjA12vr6eKJhadbr.jpg

Pobierz