Wpis z mikrobloga

Ehh mirki, co za dzień..
Wpłatomat wciągnął 1750zł, literówka w nazwisku panieńskim matki uniemożliwiła zgłoszenie reklamacji przez telefon. Jedyny otwarty oddział po 18 to ten w Galerii Dominikańskiej. W oddziale okazało się że wpłacałem pieniądze do bankomatu widmo bo w systemie widnieje jako nieaktywny... Suma sumarum czas na rozwiązanie sprawy do 2 tygodni. Ehh.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #pkobp #wroclaw
  • 8
Niestety tak to jest rok temu chyba była awaria w credit Agricole wpłaciłem we wplatomacie całą kasę i zonk. Prawie tydzień bez pieniędzy , a dzieci same się nie nakarmią oczywiście bank miał w dupie klientów.
@EkspertPKO: jak odbywa się procedura zwrotu pieniędzy? W jaki sposób bank weryfikuje czy dana sytuacja miała miejsce? Czy da się przyspieszyć całą procedurę? Ze stanem bankomatów trochę słabo, bankomat do którego wpłacałem pieniądze był wymieniane kilka miesięcy wcześniej, a jak widać, nadal stary jest aktywny..
Jeżeli Pana zgłoszenie zostało przekazane do Wydziału Reklamacji Bank dołoży starań, by sprawę wyjaśnić niezwłocznie, nie dłużej jednak niż w terminie 30 dni. Proszę o oczekiwanie na kontakt ze strony naszego specjalisty. Jeżeli posiada Pan numer reklamacji więcej informacji może Pan uzyskać na naszej infolinii. @karolp1993