Wpis z mikrobloga

  • 10
@pzkpfw Ja nie pamiętam tego tekstu.
Jakieś keine granzen i wstań powiedz nie jestem sam chyba były ich... Ale bez przesady, dla wielu ludzi wtedy to było gówno i słyszeli ich co najwyżej przekraczając kanały.
  • Odpowiedz
@Corranh: To widać młody jesteś, Ich Troje było bardzo popularne, nawet były przeróbki ich piosenek. ogólnie każdy znał ich piosenki.. Keine granzen to już były jakieś ostatnie podrygi gdzie każdy już wtedy miał bekę z tego zespołu.
  • Odpowiedz
@r5678 Nie taki młody. Pamiętam dobrze jak popularne było ich troje. Pamiętam również, że modne w szkole było gardzić tym zespołem i słuchały go głównie koleżanki.
Nas w tym czasie nauczyciele wyzywali od satanistów za puszczenie w radio węźle Rammsteina ;)
  • Odpowiedz
@pewnie-kaczka: No ale co z tego? Ja pamiętam jak ich troje było w czipsach dodawane jako naklejki czy inne żetony, ale starszych wykonawców zanim się urodziłem to też znam. Jednak ich troje zalicza się do tej klasyki początku XXI wieku.
A w ogóle jeśli chodzi o muzykę, to np z włoskiej muzyki znam wszystko wstecz do lat 60 i zna to każdy Włoch, stary czy młody. Inna kultura słuchania muzyki po
  • Odpowiedz
@r5678: a tam gadanie, ja nie znałem bo tego gówna nie słuchałem i tak napisano powyżej, tylko przy przeskakiwaniu między kanałami słyszałem a mam 3 z przodu. Tak samo jak nie słyszałem całego Despacito tak samo żadnej piosenki Ich Troje.
  • Odpowiedz
  • 11
@efem mlody jestes. Kazdy to znał. A jezeli masz jakies 26+ to nie mialeś kolegow i nie chodziles na imprezy tylko siedziales zamkniety w piwnicy. Nawet jak nie chciales tego slyszec to znajomi puszczali, albo spiewali. Radio, TV, wszedzie ich troje.
  • Odpowiedz