Wpis z mikrobloga

Trochę beka z tych gwiazd i gwiazdeczek, niby tacy fifarafa, mogą mieć partnerów na pączki, a w relacjach damsko-męskich czy tam nawet męsko-męskich gdy są homo, wychodzi na to, że to jacyś desperaci i zachowują się jak ostatnie creepy i piwniczaki xD

Jakieś dzikie akcje typu:

hej sorry, czy mogę pokazać ci swój beniz [Louis CK]

hej bejbe może wymasujesz mi stopy [Dustin Hoffman]

a wrzucę pigułkę gwałtu [George Takei]

o dziewczyna zasnęła, wezmę ją na śpiocha [Ed Westwick]

mogła się zdarzyć sytuacja, że na pożegnanie pocałowałem w policzek no i potem jeszcze ten policzek polizałem, ale to tak dla jajec hyhy [Andy Dick]


No i Kevin Spacey upijający siebie i swoje obiekty pożądania, żeby się na nich położyć albo wsadzić im rękę w gacie. Do tego cała plejada gwiazd, która gdzieś tam łapie za cycka czy krocze niespodziewających się tego kobietę/mężczyznę.
¯\_(ツ)_/¯

#wtf #afera #film #logikaniebieskichpaskow
Matyson - Trochę beka z tych gwiazd i gwiazdeczek, niby tacy fifarafa, mogą mieć part...

źródło: comment_7YB11bySqIDGbTuZLrlJugC7NkZE3WRQ.jpg

Pobierz
  • 3
@Matyson Z jednej strony jest to co napisałeś, a z drugiej mam wypowiedzi wszelkich alko-narko abstynentów typu SL Jackson, Tom Hardy, Oldman, Farrell czy RDjr którzy nieraz mówili, jak ciężko jest być abstynentem w tym świecie, bo przez przypadek można wejść do pokoju, gdzie #!$%@?ą się ludzie na górach koki. To musi być dziwnie podzielony świat, Hollywood.
Albo zestawić to ze wspominkami takiego Gutowskiego, który opisywał orgie w basenach na dachach wieżowców,
@Matyson: Ja bym raczej powiedziała, że to wynika z poczucia władzy tych mężczyzn. Uważają, że po prostu mogą się tak zachowywać wobec kobiet z racji swojej pozycji. Co do tych kobiet, to naprawdę ciężko będzie dojść prawdy i odsiać te, które naprawdę spotkała wielka krzywda od tych, które chcą się wylansować. Przykładowo ta aspirująca aktorka zarzucająca molestowanie Westwickowi wrzuca do sieci dosyć jednoznaczne zdjęcia. Nie mówię, że takie zdjęcia to przyzwolenie
S.....y - @Matyson: Ja bym raczej powiedziała, że to wynika z poczucia władzy tych mę...

źródło: comment_5HQu8TZAlejZVqRPFaVIaS8vpEgel5ec.jpg

Pobierz