Wpis z mikrobloga

Bylem dzisiaj na obchodach imienin ulicy św. Marcin i święcie Niepodległości. U nas Rogale, grzane winko, uśmiechy, parada a na scenie świetna Dikanda, same rodziny z dziećmi, wszyscy do siebie serdeczni, totalna sielanka. Żadnego elementu z racami i w kominiarkach. Polecam ten styl życia. #poznan #warszawa #swietoniepodleglosci #marszniepodleglosci #rogale #11listopada
Pobierz H.....i - Bylem dzisiaj na obchodach imienin ulicy św. Marcin i święcie Niepodległośc...
źródło: comment_0lQBUffS5ZOZ1BuqxIzNAhL8DzL3XPKX.jpg
  • 12
@Hadzi: ale, że co rogale i wino są lepsze niż race i kominiarki? jakby się ludziom race nie podobały to by ich nie używali... a w gorących masz 300 plusów pod zdjęciem z dzisiejszego marszu w Warszawie
@Hadzi poczekaj na rocznice Powstania Wielkopolskiego :D palone race od Targow az po Rondo Rataje. Zawsze stoje wtedy na balkonie ;) bardzo mi sie podoba taka celebracja. A na Sw Marcina ide jak tylko moge :)
@Hadzi: byłem, nawet grałem. wyborna impreza. w owym czasie na mirko panowała afera z rogalem na belce. wrzuciłem zdjęcie stosu rogali i zostałem opluty przez ultraprawilnych mirasów za lewacka rogalopropagande ( ͡° ʖ̯ ͡°)