Wpis z mikrobloga

18755,09 - 10,13 - 10,52 = 18734,44

II Poznański Bieg Niepodległości
Dystans: 10,13 km
Czas: ◷00:59:24
Średnie tempo: 5:52 min/km

Wiecie co to oznacza? Całkowicie przez przypadek, zupełnie bez planowania tego, na sam koniec sezonu - wybiegałam swoją życiówkę na 10 km ʕʔ

Założenie na dzisiaj było takie, żeby pobiec na luzie, ale nogi tak mnie niosły, że po 3 kilometrze postanowiłam przyspieszyć - może nie na moje maksymalne możliwości (przyznaję, bałam się, że szybko spuchnę), ale wystarczająco, żeby był to mój najszybszy bieg na tym dystansie w tym sezonie. I przy okazji rekord na 5 km też pobiłam (ʘʘ) Sama jestem w szoku, bo się tego zupełnie nie spodziewałam.

II Bieg Niepodległości w Gorzowie Wlkp.
Dystans: 10,52 km
Czas: ◷01:04:48
Średnie tempo: 6:10 min/km

Tutaj już trochę słabiej, ale nie do końca przez zmęczenie, ale przez #wmordewind, który mnie po 7 kilometrze po prostu zniechęcił do sprzeciwiania się jego woli. Biegłam już w sumie o nic, więc końcówkę wyluzowałam i spokojnie dotarłam do mety.

Powiem tak, jestem strasznie zmęczona, ale tak z siebie dumna, że ciężko opisać to słowami. Nie narzekałam ostatnio na brak motywacji do biegania, ale po dzisiaj, to dostałam takiej mocy, że spokojnie starczy mi do wiosny. Równo za 4 miesiące znowu stanę na starcie poznańskiego biegu i tam już zupełnie świadomie zaatakuję pobity dzisiaj rekord.

Miłego wieczoru! Ja lecę odpoczywać - naprawdę zasłużyłam ()

  • 11
@zielone_szekle: No bo mój Tatuś sobie wymyślił, że biegnie w dwóch biegach. Ja byłam zapisana tylko na Gorzów w sumie, ale z miesiąc temu stwierdziłam, że w Poznaniu jest strasznie ładny medal i w sumie skoro mój Tata może - to ja też! :D